Příspěvky uživatele - 135.199

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Předpěstování košťálovin, 5.2.2020 Obsahuje fotku
Také se chystám udělat výsevy do pařeniště. Saláty vysévat nebudu, protože bych měl mít salát z podzimní výsadby Humilu. Celé malé pařeniště osadím ředkvičkami a ve velkém mám dvě nádoby 25 x 120 cm do kterých vyseji přísadu. Bude to jistě nějaká... celý příspěvek >
Pokus s bramborami, 5.12.2019
Protože jsem semena dostal od člověka, který tomu asi rozumí, tak předpokládám, že to bude hybrid z dvou diploidních odrůd. Bude zajímavé co mně z toho vyroste pokud se mně ale podaří nějaké rostliny vypiplat. Ta odrůda od té firmy Bejo to určitě... celý příspěvek >
Pokus s bramborami, 4.12.2019
Dostal jsem nějaká semena brambor. Za odrůdou je F1. Znamená to stejně jako u rajčat, že se jedná o hybrid, že rostliny a brambory vypěstované z těchto semen budo unifomní?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika