Příspěvky uživatele - 39.20

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůda Glorietta, 10.2.2021
Skvělá odruda, výborne chuti. Po uvaření i druhý den zůstává žlutá vyborne chuti. Mf.
Kanadská borůvka - loupání kůry?, 3.11.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, nedávno jsem kupoval kanadskou borůvku, ovšem až doma jsem si všiml, že se jí loupe kůra. Bohužel se mi nepodařilo dohledat, zda se jedná o normální jev v důsledku růstu, nebo je okousaná. Jinak vypadá zdravě, s listy. Předem děkuji za... celý příspěvek >
Choroba u borovice? Výrůstky na jehlicích, 15.6.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, dokáže někdo identifikovat, zda výrůstky na jehlicích znamenají nějakou chorobu/plíseň? Případně čím ošetřit? Děkuji M.Švec
Da se teto nemoci zbavit?, 4.2.2020 Obsahuje fotku
Dobry den, prosim o radu.Jiz nekolikaty rok zapasim s temito fleky a ne a ne se jich zbavit.Predpokladam, ze je to padli, je to tak? Uz to vypada, ze to je v pletivu ve stoncich revy, kazdy rok se to objevuje znovu.Rostliny maji zelene plody, jak ale... celý příspěvek >
Pomůžete s identifikací brouka - škůdce na dřevu?, 5.8.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, pomůžete prosím s identifikací brouka na přiložených fotkách? Mám obavu, zda se nejedná o tesaříka krovového, který patří mezi hlavní škůdce dřevěných konstrukcí.. Velikost odhaduji na cca 7-8 mm Děkuji M.Švec
Pomůžete s identifikací okrasného smrku?, 30.7.2017 Obsahuje fotku
... a doplňuji ještě druhou fotku..
Pomůžete s identifikací okrasného smrku?, 30.7.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, od mého tchána jsem si z jeho zahrady před několika roky přivezl tento druh smrku, bohužel nejsem schopen přesně identifikovat, o jaký druh se jedná. Dokázali by jste podle fotek pomoci? Díky M.Švec
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika