Příspěvky uživatele - 35.55

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubování třešně, 8.2.2020
Časy dozrávání s ohledem na vlastní stínění stromu jsem zapomněl brát v úvahu. Myšlenka, že by dole byla např. Lapins a zbytek koruny byla třeba Kaštánka, mi hlavou proběhla - právě s ohledem na případný postřik spodních větví proti... celý příspěvek >
Roubování třešně, 6.2.2020
Mám trochu překombinovaný dotaz, ale pokud se mezi Vámi najde někdo zkušený, tak určitě fundovaně poradí... Před domem chceme jako dominantu velkou třešeň. Půda není nic extra a strom má být velký, takže to bude podnož ptáčnice. Protože chceme... celý příspěvek >
Zimolez kamčatský - stanoviště, 4.2.2020
Zdravím, máte někdo zkušenosti s konkrétními odrůdami na zastíněných stanovištích? Máme místo cca na čtyři keře, ale sluníčka jim bude dopřáno jen ráno/dopoledne. V červnu je to asi do 10h. Co se týče opylování, opylují se větrem nebo hmyzem?... celý příspěvek >
Shamade, 4.2.2020
Dobrý den, po nekonečném bádání jsem nám domů předvybral meruňku Aramis Shamade. Nevěděli byste, kde ji pořídit, aby se člověk mohl spolehnout, že se jedná o tuto odrůdu? Jeví se mi, že ji v Česku prodává jen pár překupníků zboží z Polska, na... celý příspěvek >
Jofela, 4.2.2020
Dodatečně moc děkuju za tip. Ještě jsem to na podzim stihnul z Truhlíkova. Je zasazená, dostala i mykorhizní houby, tak jsem zvědavý, jak se jí bude dařit. Je to čtvrtkmen se třemi výhony. Terminál čouhal z balíku, má přes dva metry, ale naštěstí... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika