Příspěvky uživatele - 185.232

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skrútené listy, 14.5.2022 Obsahuje fotku
v
Skrútené listy, 14.5.2022 Obsahuje fotku
Moja slivka má skútené listy, čo to je? Vošky to nie sú. Stromček je postriekany mospilanom a signumom proti hrdzi slivkovej. 
Hrčka na vrubli, 7.8.2021
to budú skôr iba zvyšky štepárskeho vosku
Hrčka na vrubli, 4.8.2021
nič iba kalus je to OK
Kedy odstrániť pásku, 27.7.2021 Obsahuje fotku
V jari som zaštepil čerešňu a kvalitne sa ujala. Na vrchu sa vytvára zával, ale miesto stlačené štepárskou páskou je stiahnuté. Kedy odstrániť pásku, tak aby sa vrúbeľ nevylomil? 
Aký má problém?, 20.6.2021 Obsahuje fotku
Aký má problém moja slivka? Listy majú svetlé škvrny. 
Určenie rastliny, 28.5.2021 Obsahuje fotku
.
Určenie rastliny, 28.5.2021 Obsahuje fotku
Vie mi niekto poradiť, čo je to za rastlinu?
Meruňka s velkou korunou, 26.5.2021
pravdepodobne je potrebný správny podpník. v tomto prípade asi marhuľový (meruňkový) semenáč.
Usychani merunky, 26.5.2021
Monilióza - urýchlene výdatne postriekať celý strom prírpavkom Signum. Postrek treba urobiť vždy v jari aby sa tejto pliage predišlo. Jeden výdatný postrek by mal stačiť ak problém pretrváva, tak môžete po týždni postrek zopakovať. nerobiť vic ako 2... celý příspěvek >
Koreň hrušky, 6.5.2021
Stratifikoval som jadierka hrušky s tým účelom, že chcem aby som mal mohutné stromy s dobre vyvinutým kolovitým koreňom. Zo 4 jadierok sa mi chytilo jedno. Hruška vyrástla asi 3 cm do výšky, ale keď som ju chcel presadiť, tak som omylom odlomil... celý příspěvek >
Viac odrôd na jednom strome, 3.4.2021
áno mám 7 odôrod po obvode jedného pňa 
Viac odrôd na jednom strome, 2.4.2021
Zaštepil som staršiu planú čerešňu tak, že som odrezal korunu a následne som na peň pod kôru naštepil 7 odrôd čerešní. S tým že sa chytí aspoň jedna, ale chytilo sa mi všetkých 7. Môžem ich nechať rásť a časom sa spoja a vyrastie normálna koruna so 7... celý příspěvek >
Vrúbeľ bez púčikov, 2.4.2021
Chcem sa opýtať, štepil som slivku a mal som odstrihnutý celý konár s vrúbľami. Nakoniec mi ostal dvojročný letorast, z ktorého vyrastali jednoročné výhonky. Na ňom neboli žiadne púčiky, ale mal primeranú hrúbku a tak som ho vyskúšal zaštepiť. Je... celý příspěvek >
HECHT 459 - problém s tlakom, 3.3.2021
Dobrý deň, kúpil som si rosič (postrekovač) HECHT 459. Problém je v tom, že postrekovať sa s ním dá iba ak smerujem postrekovacím delom smerom k zemi. Vtedy ide postrekovanie na výbornú (postrek vyteká samospádom), ale ak dám postrekovač do... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika