Příspěvky uživatele - 99.200

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rez hrušňová - vím jak na ní, 8.4.2020
Dříve jsem používal Horizon, Talent, letos zkusím Syllit.
Pohonná jednotka Vari GSV 190, 30.3.2020
Jsou jen dvě kategorie poptávačů. Kategorie 1)- majitel, který je smířen s tím co má a chtěl by si systém levně rozšířit. Přehazovat kola na rotavátor a zpět, neni žádná sranda. Kategorie 2)-neználek, který se bude teprve divit. Možná, že to... celý příspěvek >
Nádrž na vodu - zelený povlak na stěnách, 2.2.2020
Vynikající nápad. Už to mám několik let. Voda je příjemně teplá, dá se použít i k mytí, zavlažované rostliny neutrpí tepelný šok.
Bokashi druhé kolo, 28.1.2020
To co jste postnul, jsem si přečetl už dříve. Hledal jsem vysvětlení něčeho jiného, než je halda, její prouhlení a exotermické reakce. Tím odpovídáte na něco, co tazatele nezajímá a ani se na to o čem píšete neptá. Tazatele zajímá briketový mour a... celý příspěvek >
Pohonná jednotka Vari GSV 190, 15.11.2019
Prémie za banány asi nebudou. Kdyby to bylo formulováno jinak, tak bychom tu provokaci třeba i spapali.
Jeseter vyskocil z jezirka, 25.7.2019
Pořád řešíte kaly a čistotu vody, musíte si také uvědomit, že jeseter je typickým zběračem potravy ze dna a ve volné přírodě si v kalech přímo rochní, protože právě tam nalézá potravu. Co když za jeho, prakticky sebevraždou, stojí něco jiného. Co... celý příspěvek >
Moniliový úžeh peckovin 2019, 30.4.2019
"Nakonec ani jinou odrůdu, která takto nerovnoměrně vyzrává v obou půlkách plodu, neznám". Tady se dost nerovnoměrně vybarvuje Karola - část plodu už přezrálá, červená, část pak zelenkavá.
Honda GCV 160 studený nejde nastartovat, 4.2.2018
To je pěkná pitomost, srovnávat plyn s brzdou. V autě si také sešlapujete pedál plynu do poloviny než vám to zabere a kde jste viděl ruční brzdu, kde se dotknete páky už to brzdí, to by vám čelisti, nebo destičky musely neustále šmrdlat, čož by se... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 4.4.2015
Jak jste pane hrabě přišel na to, že jsem to koupil přes eshop? Že se nemůžeme pořádně domluvi je na vině někdo úplně jiný, jedu přes Tor. Už jsem zjistil co je to za sviňu. Neměl bych to ani ventilovat, abych nepřišel do jiných problémů. Před dvěma... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika