Příspěvky uživatele - 45.202

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Harogem, 14.9.2020 Obsahuje fotku
Dobrý deň, dnes som na moje sklamanie zaregistroval poškodenie kmienka marhule Harogem zasadenej na jar tento rok. "Páchateľom" je pravdepodobne mačka. Vykopať ju a nahradiť inou, alebo to rozchodí?
Veharda, 13.4.2020
Dobrý deň, áno som z Oravy.
Veharda, 13.4.2020 Obsahuje fotku
3 ročná Veharda dnes. Možno niečo bude...
Umírající rybky, 22.2.2020
Filter sa musí nechať zabehnúť bez rýb. Musí vziknúť biologická rovnováha až po 2 týždňoch vpustiť rybky, vodu v ktorej boli ryby prepravované nedávať do akvária.
Česnek 2019/2020, 1.2.2020
Hm, možno väčšívýnos... pre Waltera.
Řez mladé broskvoně, 20.11.2019
Vďaka za rady. Takže ranu som opäť ošetril. Je pravdepodobné, že na jar kvôli nekróze na odstránenom strednom výhonku najvyššie poschodie pôjde preč spolu so skrátením a odstránením niektorých výhonkov. A všetky rany samozrejme dôkladne ošetrím... celý příspěvek >
Řez mladé broskvoně, 18.11.2019 Obsahuje fotku
Dobrý deň. Pred rokom som zasadil broskyňu a na jar bola založená korunka. V lete som mal menšie zdravotné problémy, nedávno som si všimol, že z kmienka počas leta vyhnala ďalšie nové výhonky. Mám nové výhonky na jar všetky odstrániť, alebo ponechať... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika