Příspěvky uživatele - 103.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Napadený turkestánský brest, 22.5.2022
To dělá hmyz, po napadení listu se vyvíjí hálka, jedině mechanické odstranění. Je to vlastně něco jako duběnka na dubovém listu.
Jakon, 12.1.2022
Asi to už nikdo nepěstuje.
Dýně Muškátová, 5.6.2021
Waldham je dost velká, lepší je odrůda Liscia, ta je tak akorát pro dnešní rodinu.Jinak muškátová dýně nezabere více místa než Hokaido.
Bataty, 12.5.2021 Obsahuje fotku
Já je sázím do misek od jídla z Globusu a přikryji je druhou miskou asi na 10 dní, občas větrám a a kontroluji. Letos jsem sehnal nějaké nové odrůdy a má toho asi 40 misek. Už aby šly na pole.
Bataty, 2.5.2021
Tak jak se daří se sazenicemi?
Jakon, 2.5.2021
Hlízy teď už nekoupíte, jedině sazeničky.
Bataty, 7.2.2021
Takhle je to těžké říct, protože kombinace barev slupky a dužniny jsou velké, např. koupil jsem před lety sazenice O´Henry z Německa, hlízy byly růžové a dužina bílá. Někdy najdete stejný obrázek 2x a na každém z nich je označena rostlina jiným... celý příspěvek >
Bataty, 6.2.2021
Ta fialová určitě není Beauregard. Oni v tom občas mají hokej - soused si objednal sadbu a místo 2 druhů měl nakonec 4 včetně té fialové. Má fialovou i dužninu?
Bataty, 6.2.2021 Obsahuje fotku
Když si hlízu dobře prohlédnete, jde na ní poznat taková očka, ze kterých vyrůstají vlasové kořínky. Já na to koukám někdy i lupou, ty kořínky směřují směrem dolů. Někdy ji nechám naklíčovat na ležato a pak se orientuji podle toho kde je více... celý příspěvek >
Zázračný živý plot, 4.12.2020
To buďte rád, zeť má souseda s 8 let starým plotem z břest - jilmu a a letos vytrhával semenáčky mezi dlažbou, v okapech - prostě rostlo to všude. V době kdy pučí, tak už je odkvetlý. Květů si člověk kolikrát ani nevšimne.
Bataty, 21.11.2020
Těch 10-15° na skladování by mělo stačit, s naklíčováním moc ale neotálejte - klidně po vánocích začít. Já nakličuji už teď.Sehnal jsem novou odrůdu, kterou jsem dosud neměl, tak jsem ji dal do vody, netuše, že vyklíčí vzápětí. A jede pořád, tak ho... celý příspěvek >
Bataty, 13.11.2020 Obsahuje fotku
Gratuluji hlavně aby to bylo bez následků,  - já jsem celkovou úrodou taky spokojen, jen mi to trochu kazí drátovci - hodně hlíz je děravých. 
Bataty, 9.11.2020
Přeji uzdravení pokud možno bez následků, Hlízy v zemi vydrží dokud zem nezamrzne. Pokud zmrznou, Je to škoda, ale zdraví je přednější. Držím palce.
Bataty, 11.10.2020
Chápu vás, je to nejhorší část chovu.
Bataty, 11.10.2020
Pokud je dužnina oranžová jedná se pravděpodobně o Covington a nebo Beauregard. V pozadí je skutečně jakon, v popředí fíkovníky.
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika