Příspěvky uživatele - 248.165

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bokashi druhé kolo, 18.1.2020
Paní Ivap, pro doplnění vašich znalostí - dřevěné uhlí je zuhelnatělý zbytek vzniklý ze dřevin, kdežto biouhel je zuhelnatělý zbytek z jakéhokoli rostlinného materiálu, klidně třeba slámy. Použití "bio" (jako uhel z obecného biologického materiálu)... celý příspěvek >
Hotel pre hmyz, 18.1.2020
Ano, domečky pro hmyz jsou užitečné téměř výhradně kvůli poskytnutí prostoru pro vajíčka (a posléze larvy) včel samotářek. Jiný hmyz, který by se mohl nalákat, pro své stromy nevyužijete.
Hotel pre hmyz, 18.1.2020
Srne myslíte srny? Snad ne! Možná sršně... ale ty se vám tam zcela jistě nenastěhují, nemají kam. Fakt si zjistěte na internetu, jak jej postavit, materiálů jsou hromady. Já třeba mám kus špalku, cca 30 cm dlohý, a do něj navrtány vrtačkou díry... celý příspěvek >
Hotel pre hmyz, 18.1.2020
Jen poznámka k tomu "hnusne cisnke lienky" : právě hnusná asijská slunéčka u mě představují obrovskou pomoc při likvidaci mšic. Za pár dní jsou stromy dokonale vyčištěny. Není rozdíl mezi asijským a sedmitečným ve funkci predátora, naříkat mohou... celý příspěvek >
Postreky aplikacia, 18.1.2020
Postřiky doporučuji použít, až budou skutečně potřeba. Dokud stromy nerodí, nemá většina z nich význam. I až začnou rodit, lze podle vašich podmínek spoustu z nich omezit. Co se týká postřiků proti obalečům a pilatkám, záleží na poloze a na... celý příspěvek >
Hydroponie, 15.1.2020
Podívejte se na toto vlákno. A zkuste kontaktovat přispěvatele "Kutilovi", který si hydroponický skleník postavil a má tedy zkušenost.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika