Příspěvky uživatele - 234.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bergeron je nejlepší, 3.12.2023
Súhlasím s panom MH.
Identifikujete podpnik z obrazka?, 30.1.2022
Marhule odporúčam sadiť na slabšie rastúcich podpníkoch. Na silno rastúcich podpníkoch sa stromy zle oberajú lebo tvoria široké a vysoké koruny. Aj chemická ochrana stromov sa lepšie robí na slabšie rastúcich stromoch.
Švestky 2021, 14.6.2021
U mňa je to celkom dobré vzhľadom na počasie aké panovalo. Konečne zarodila Haganta a to bohate. Toptaste mám 4 kusy tiež pekne sa ukazuje. Spokojnost je aj s čačanskou rodnou, Lepotica žiadna sláva a ešte Jojo. Stanley tento rok len pár plodov na... celý příspěvek >
Marhula na susenie a zavaranie, 19.11.2020
Ďakujem. Kanadské odrody sú na tom ako? Napríklad Hargrand. Vraj je tiež dosť odolný na jarný mráz a aj moníliu plodov. Len som sa nikde nedočítal akú má Hatgrand sladkosť.
Jak získat ze žampionů sadbu, 17.1.2020
Asi áno, to bude prvotný predpoklad toho, aby sa tam huba ujala. Ale skôr som mal na mysli samotné "prenesenie" huby, respektíve samotný akt zasadenia do záhrady
Slivky a mykorízne huby, 14.1.2020
Slivky budú samozrejme pod drobnohľadom. Tak isto aj stromy známeho čo mi dal symbivit. A fakt som zvedavý ako to dopadne...
Jadroviny 2019, 7.10.2019 Obsahuje fotku
59.254: Ak je to naozaj Melodie, tak veľmi netypická. Aj keď na tejto druhej fotke tie dva krajné plody ju trochu pripomínajú. Biela dužina by tiež svedčala pre Melodiu, Topaz ju má žltkastú. U mňa ale Melodie vyzerala podstatne inak: tvar jabĺk bol... celý příspěvek >
Jadroviny 2019, 3.10.2019 Obsahuje fotku
Pohľad na krásne jablko je estetickým zážitkom. Tmavočerveno sfarbené jablká - to je práve 'moja šálka kávy'. Takže Jonagored, Rubinola, Red Cap, Florina, Ligol, Jonathan... - to sú moje farebne obľúbené odrody. K nim sa pridal teraz aj RED... celý příspěvek >
Cyprisek leylandi zmena farby, 19.5.2019 Obsahuje fotku
Dobrý deň, Chcel by som sa spýtať na cypristek. Mame ich vedľa seba 10 ks Cca 8 rokov. Vždy boli sýtozelené. Minuli rok naraz z jedného konca začali meniť farbu do žltá. Postupne sa takto prefarbuje doslova cela rada. Stromy normálne rastu ale... celý příspěvek >
Golden Delicious Smoothee, 12.3.2019 Obsahuje fotku
Jeden klon Goldenu sa trochu viac odlišuje od pôvodného klasického G.D. - je to klon Parsi da Rosa, objavený nie tak dávno myslím niekde v Južnom Tirolsku. Má hranatejší a pretiahlejší tvar než klasický Golden, ružové líčko a mal by byť pestovateľný... celý příspěvek >
Golden Delicious Smoothee, 12.3.2019
Golden Del. Smoothee z vlastnej skúsenosti nepoznám, ale o klonoch Goldenu som si niečo študoval a myslím si že nepredstavujú oproti klasickému G.D. nejaké signifikantné zlepšenie (či je to už klon B, Smoothee, Reinders a ďalšie). Odchýlky vo výzore... celý příspěvek >
Odrůda švestek na povidla, 10.3.2019
Varil už niekto lekvar-povidla z Hanity?
Koupit Fairhaven?, 10.3.2019
Dobrý večer, prečo sa odroda Radosť nehodí na kompóty? Ako by ste ju ohodnotili po chuťovej stránke oproti Redhavenu a v odolnosti na zimné mrazy v dreve(vymŕzanie kvetných pupeňov) a na jarné mrazy v kvete?
Favorita Morettini 3, 12.7.2018
kedy bolo 1.3. najnižšia teplota za celú zimu -17°C, poškodila všetky kvetné púčiky na broskyni Radosť v skleníku, pretože bola viac narašená ako broskyňa FM vonku, ktorá to prežila bez problémov. Ďakujem Vám za odpoveď kamo, tá vaša odroda... celý příspěvek >
Favorita Morettini 3, 12.7.2018
Celkovo sa mi zdala ale chuť minulý rok broskyni Radosť a pred tým Redhavenu ešte o čosi lepšia. Zdravím Vás kamo, ako vidíte odolnosť na mráz u Favority Morettini3 a odrody Radosť? Ktorá odroda sa vám zdá odolnejšia na mráz? O Radosti som čítal... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika