Příspěvky uživatele - 234.145

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pilatka Mospilan koncentrace, 23.4.2022
Dobry den, na pribalovem letaku u Mospilanu nemohu najit jak rozredit.Do kolika litru vody mam tech 1,8g dat? Dekuji.Honza
Co vedle Bergeronu, 25.2.2022
V roce 2019 jsem koupil Bergeron a vedle jsem dal Goldrich. Goldrichu se nedari, Bergeron je obsypany poupaty. Takze bych ted na jare chtel ten Goldrich nahradit. Je Goldrich vedle Bergeronu dobra volba nebo jakou odrudu byste tam dali? Z hlediska... celý příspěvek >
Papriky 2022, 28.12.2021
Ten Kristalon s vyšším obsahem dusíku se jmenuje START proto, že se používá při startu, to jest na počátku vegetace. Dál bohatě stačí Plod a Květ, Že by měl GOLD nějaký jiný dusík nevím, je to možný, mě stačí Plod a Květ. 
Výsev neúspěchy, 3.4.2021 Obsahuje fotku
Prave jsem presunul primo za okno tri kvetinace, v kazdem 4 ruzne odrudy po trech seminkach z Ruska, zaseto v utery. behem dneska jich ze 12 vyrazilo 10. Takze presne za 4 dni od vysevu. Pascal Antigni letos vysel na 600 odrud, pise ze mu klici za... celý příspěvek >
Výsev neúspěchy, 1.4.2021
Zvysit teplotnu, 18 st.je malo. Nesit tak hluboko, 1 cm je moc. Vysev necim prikryt, klidne pytlikem ze supermarketu. Na prkynku na topeni jsou venku maximalne za tyden. Hlidat je a ihned dat na svetlo. Pri tomto zpusobu se mi osvedcuje sit je... celý příspěvek >
Kdy pikyrujete rajcata?, 28.3.2021
Dobry den, mam jednoduchy dotaz: za kolik dni po vzejiti nebo v jakem stadiu vyvoje pikyrujete rajcata? Diky! Honza
Zpomalení růstu rajčat, 16.2.2021
To nemá chybu... Vysívat rajčata nesmyslně brzy a potom se radit, jak zpomalit jejich růst... To nevymyslíš... Už chystám výsev na příští víkend a nebudu muset nic zpomalovat...
Atraktívne druhy rajčín, 5.2.2021
Pokud má někdo zájem vybrat si z více než 1400 odrůd rajčat, doporučuju stránky www.cultivetarue.fr Cena 15 semínek jsou 2€, poštovné obyčejným dopisem 1€, doporučeným 3€, platba kartou. Naprosto bezproblémové dodání do týdne i dříve po... celý příspěvek >
Kdy ořezat vlašský ořech, 21.1.2021
Dekuji za jasnou odpoved.
Kdy ořezat vlašský ořech, 20.1.2021
Dobry den.Mam letos treti rok MARS.Prosperuje myslim dobre zde v Polabi. Ma celkem sest vetvi do stran, nejnizsi asi.80 vysoko. Hlavni svisla vetev jde stale nahoru i za nejvyssi postranni vetvi, ma nad ni mozna metr.Dosud nebyl nijak upravovan. Mam... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 27.12.2020
Erich Stekovics, evropsky kral rajcat, jehoz jmeno nektere zde sice popuzuje, zverejnil na facebooku prispevek, ktery by mohl byt pro nekoho zajimavy. Nazyva to " Nizkoenergeticka rajcata",je to koncept nejakeho pana Wolfganga Palmeho. Vcera... celý příspěvek >
Rajčata - hybridy, dehybridizace, OP, 25.12.2020
Ano.Genetika (krizeni a slechteni, dedicnost) nepovinny predmet nekdy ve tretim rocniku na SZTS. Druha polovina mela myslivost. Kde ty casy jsou...
Pálivější paprika na plněné paprikové lusky, 20.12.2020
Alma papriky (alma v madarstine = jablko) se v Madarsku prodavaji v mnoha odrudach od sladkych po palive, tenkostenne i silnostenne, bile i v botanicke zralosti cervene. Vozime je uz asi 7 let z jizniho Slovenska nebo Madarska na zavarovani.
Doporucte prosim visen, 6.6.2020
Dobry den, pred asi peti lety jsem koupil visen, odruda udajne ta madarska s tim dlouhym nazvem... problem je, ze krasne kvete ale plodu potom zustane tak 10-15 procent.strom je mohutny.Meli byste tip na nejakou vhodnou odrudu do Polabi ktera nejen... celý příspěvek >
Paradajka, 3.6.2020
Jo uz jsem se s tim setkal.tak bych nechal rust zalistek.proc vyhazovat, vypada pekne, uvidite co z toho bude.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika