Příspěvky uživatele - 134.156

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Malá akumulátorová pilka, 6.12.2021
Dobrý den, na internetu jsou nabídky na tyto pilky. Jaké jsou zkušenosti a poznatky s touto pilkou???Stačí na prořezavku ovocných stromů. Děkuji. Zdeněk
Učinost kombinovaných hnojiv, 27.5.2021
Dobrý den, za jak dlouho a jak hlouho učinkuje uměělé hnojivo, NPK, celerit??? Dík. Zdeněk
Jaký malý - lehký rotavátor, 22.5.2021
Dobrý den, jaký máte malý, lehký rotavátor na malou zahrádku. Poraďte prosím. Děkuji za zkušenosti. Zdeněk
Palenka z vína, 12.3.2021
Dobrý den, proím upřesněte 1% z 80l nebo 8l?? Děkuji.
Jaký vysokokmen do zahrady - hrušeň nebo něco jiného?, 13.1.2021
Dbrý den, mám všechny druhy, celkem asi 40 stromů, pro vlastní potřebu. Stříkám proto co nejmíň. Nejvíc broskve 4 krár, ostatní 2 krát. meruňky mám nejvíc rád, proto je nestříkám vůbec nikdy. Jsou to velké stromy asi 35 roků v bezvadné kondici.... celý příspěvek >
Jak a kde skladujete jablka, 27.10.2020
Dobrý den. Kde a jak skladujete jablka, aby vydrželi nejdíl?? Čím a jak drtíte jabka na pálení?? Děkuji a přeji hodně zdraví. Zdeněk
Stříkáte plevel v bramborách?, 27.4.2020
Kdy a čím stříkáte plevel v bramborách, zkušenosti? Děkuji. Zdeněk
Vodka, 8.1.2020
Nazdar paliči. Je tu někdo, kdo má praktycké zkušenosti a návod na vodku. Teoretyckých návodů je všude dost. Teoretici proto nepiěte. Dík. Zdeněk
Palenka z vína, 8.1.2020
Dobrý den, jsem z jihu Moravym kde se víno hodně páli. Poprvé slyším, že někdo nepřepaluje. Souhlasím s tím, že z dobrého vína je dobrá pálenka.Bohužel většinou se pálí víno horší kvality, druháky atd. Nezdá se mi to množství vipálené. Zdeněk
Cukr, 26.1.2019
Dobrý den pane doktore. Cukr, jemný krystal používám k doslazovábí vína. U červeného se mi zdá, že málo sladí, přidám. Je to možné, všude šulí. Děkuji. Zdeňa
Cukr, 31.12.2018
Dobrý den, hezký silvest a šťastný nový rok všem paličum. Cukr je za dobrou cenu, jak dlouho lze skladovat???Dík. Zdeněk
Jakou benzínovou sekačku s pojezdem, 23.11.2018
Dobrý den, jakou sekačku a proč doporučujete na mulčování trávy a reví ve vinici? Vinice má 12 arů, mírný svah, cena do 12000 Kč. Jaké jsou sekačky Hecht?Děkuji. Zdeněk
Kvas z jablek, 2.9.2018
Dobrý den pane doktore, srdečně vás zdravím z jižní Moravy a moc děkuji za cenné rady. Jste znalý a moc ochotný. Díky a hodně zdraví a úspěchů. Zdeněk
Kvas z jablek, 31.8.2018
Dobrý den pane doktore. Líbí se mě vaše příspěvky. Mám dotaz. Mohl byste popsat jak, čím jabka drtíte, kdy a jak lisujete. Jak dlouho mošt kvasí? Letos mám nadúrodu jablek, nevím co snima, chci to zkusit. Moc vám děkuji za radu. S pozdravem... celý příspěvek >
Meruňkový kvas, 9.8.2018
Dobrý den. Meruňkový kvas v jednom sudu 120l dokvasil, vdruhém ještě kvasí. Dal jsem do každého 4 kg cukru. Kvas je ve viném sklepě, 10 stupňů C. Palit budu 27.8. Jak ošetřit kvas, jemně zasířit?? Děkuji za rady. Zdeňa
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika