Příspěvky uživatele - 164.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaká může být maximální cukernatost, 16.10.2020
Nejsou)) kdyz ma 16 tak uz je to skoro zazrak)běžně 12-14 Bx sladké letní, ale treba se pletu
Slivovice zapáchá po acetonu, 13.8.2020
Aceton nevyvětrá. Špatně oddělený předek. Asi 3D nutná.
První rok vinné révy, 27.5.2020
Nemělo by se. Vim trha to srdce ho ustrihnout, ale je to pro dobro hlavy, tedy kořenů
Vedení mladé révy - více možností?, 13.2.2020
No třeba na tom něco bude. Soused má u plotu jednu hlavu a má ji po plotu nataženou na každou stranu asi 5 m. A když jsem si byl u něj natrhat na burčák tak z jedné strany byla plná vinařská bedna.
Zakalená slivovice, 31.1.2020
Pálim už pár let a nikdy se mi palenka po 2D nezakalila. Redim pro sebe na 52, pro kamaráda na 46 a nikdy. Myslím, že za dodrzeni pravidel (čistá aparatura, správný postup pálení a vhodná voda na ředění) se tak téměř nemůže stát.
Kněžna Olga, Princess Augusta, 23.1.2020
Co třeba víno Jedlička? Stolních odrůd má myslím mraky A jsou i do okrajových oblastí.
Jesenna vysadba, 7.1.2020
Jsem myslel že prostokořenné sazenice se sází jen zjara. Podzimní výsadby mají nějaké výhody?
Dráty na révu, 9.12.2019
50mm u sloupku stačí, dvojdrati se stejně o pár cm roztahne s pribyvajici vzdálenosti od sloupku.
Prosím poraďte odrůdu, 5.11.2019
Já sázel na jaře prostokorene sazenice a chytlo se a kminek vytvořilo všech 50. Vzal jsem i několik sazenice na jídlo v kontejnerech a tam je to bida. Třetina odešla a zbytek jsou takový slabý, provázky. Takže zjara všechny zkrátit na 2 očka a... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika