Příspěvky uživatele - 80.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Korene revy placu, 13.4.2020
Dobry den, cez vikend som staval konstrukciu pre novu vysadbu hrozna a pri kopani jam som presekol niektore hrubsie korene vinica. Bol som prekvapeny, ako preseknute korene silno plakali a tiekla z nich voda. Asi to rastliny oslabuje, ze? mala by... celý příspěvek >
Paprika Dimentio Kais Campari, 26.1.2020
Dobry den, tento rok planujem skusit pestovat hybridne papriky Dimentio, Kais a Campari, vsetko su to F1 hybridy. Mate s nimi niekto skusenosti? Zaujalo ma na nich, ze su skoro dozrievajuce.
Jesenna vysadba, 6.1.2020
Dakujem za odpoved, ukludnil ste ma. Samozrejme som to hned zakryl zeminou a ohradil. Jedna sa o zavoskovanu kupenu sadenicu, a predpokladam ze vrubel bol dobre vyzrety. Dam hrubsiu vrstvu zeme navrch, nech to izoluje. Piesok sa vraj neodporuca.
Jesenna vysadba, 6.1.2020
Dobry den, na jesen som zasadil niekolko prostokorennych stepenych stolovych odrod vinica, nakopcoval som ich zeminou a vcera pri kontrole som zistil, ze asi pes mi odhrabal zeminu z miesta stepenia, neviem ako dlho to tak bolo. Mohlo to uskodit... celý příspěvek >
Ringlota Black Daimond, 8.8.2019
Tento rok dozreli prve plody na Black Diamond, kvitne velmi bohato a aj plodov zaviazala vela, musel som robit prebierku. Plody su velkostou ako mensie marhule. Duzina je zltohneda, neni uplne krvavo cervena, chutovo vyborna, sladka a stavnata.... celý příspěvek >
Meruňka z pecky, 6.7.2019
Takže meruňka zo semienka je štvrtú sezónu zasadená v pôde a tento rok má prvú úrodu plodov - nepozoroval som žiadne výrazné opadávanie v prvom roku- sú to normálne šťavnaté a sladké meruňky, podobajú sa najviac na VP... keďže vody má stromček menej,... celý příspěvek >
Co budete teď vysévat?, 15.3.2019
Ja som tento rok vsadil na rusku klasiku odrod rajcin - Garmoshka, Batyanya, Big Mao, Viziry, Malinovka, Sibirske jablko, Orlie srdce, plus Kitajskyj Fytoftorustojcivyj... Sadit budem az ku koncu marca, casu je stale dost. Som zvedavy ake chute su u... celý příspěvek >
Meruňka z pecky, 6.1.2019
Ospravedlňujem sa, ako som sa niekoho dotkol tými chcíplinami, ale tak bohužiaľ vyzerajú všetky štepené meruňky u mňa, po jednom až dvoch rokoch pestovania v pôde. Možno je problém, že zo škôlok sú tie stromky vyorávané s osekanými koreňmi, čiže je... celý příspěvek >
Meruňka z pecky, 6.1.2019
Dobrý deň, som z oblasti, kde sa merunkam nedari - tazka ilovita poda. Vzdy ked som kupil stepenu merunku, za par rokov odisla na mrtvicu a pomaly som to uz vzdaval s ich pestovanim u nas. Pred 3 rokmi som zasadil merunkovy semenac, rastie velmi... celý příspěvek >
Stromky umírají, 18.6.2017
podľa mňa ide o bakteriálnu spálu na prvých troch obrázkoch, tu pomôže len radikálny hlboký rez v mieste, kde ešte nie je nákaza. zabráni sa tak šíreniu nákazy, plus by som preventívne postriekal stromy Kuprikolom. a treba zvýšiť závlahu pri mladých... celý příspěvek >
Arguta kiwi, 27.5.2017
zle mi to hodilo prispevok, chcel som pod kazdu fotku reagovat a dalo ho uplne nakoniec. Tak este raz, prva fotka je tazko rozoznatelna, na druhej fotke su samcie kvety (podla Vas oznacene ako samica) a na tretej fotke, co ste pisali, ze predane ako... celý příspěvek >
Arguta kiwi, 27.5.2017
Máte tie obrázky naopak označené, na tejto fotke je samcia rastlina - viac kvetov na jednej stopke.
Jahoda odroda Marathon/Maraton, 11.4.2017
Dobrý deň, v záhradníctve mi ponúkali stálerodiacu odrodu jahody Marathon - vraj vysoko plodná s veľkými plodmi, ale to predajcovia radi hovoria na všetko, čo predávajú :) Nevedel som však nájsť na internete žiadne informácie o tejto odrode, vraj... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika