Příspěvky uživatele - 68.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mochyňa (Physalis peruviana), 6.1.2020
Já ji minulý rok vysela v březnu do truhlíků, v dubnu šoupla do pařníku a v květnu ven na záhon. Bylo to ale asi pozdě. Přeně jak píštěte, rostlinky se jakoby zarazily. Pak ale v druhé půlce léta najednou začaly rychle růst a plodů bylo i tak dost.... celý příspěvek >
Kdouloň obecná, 4.1.2020
Sice je to už starší příspěvek, ale nevíte někdo, kde sehnat tu Perskou cukrovou? Velice mě zaujala, ale nejsem schopná ji někde najít. Děkuji
Strom a silný severní vítr, 4.1.2020
Já myslím, že je to ten ovocný, v těch pichlavých kuličkách jsou 3 kaštánky, sem tam je jeden velký, dozrálý, ale na to, že je to už strom jak hrom, tak nedá ani kilo kaštanů. Každopádně jsem strom prohlížela a nikde není ani stopa po roubování,... celý příspěvek >
Strom a silný severní vítr, 4.1.2020
V mrazové kotlině naštěstí nejsem a místa je dost. Ten kaštan mě napadl, protože na zadní zahradě (cca 100m vzdušnou čarou) mám jeden vysazený, asi 20letý. Je to semenáč, už dost veliký, ale tím jak je jeden, tak nemám plody. Tudíž bych asi mohla... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika