Příspěvky uživatele - 107.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vydrží lutr do další sezony?, 27.12.2019
Dobrý den, chci se zeptat, jelikož mám málo hruškového lutru a nikdo mi není schopen tak malé množství přepálit, zajímá mě, jestli vydrží do dalšího roku a přepálil až s dalším lutrem, děkuji.
Hnědnutí stroužků, 15.11.2015
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, již po sklizni některé stroužky hnědnou a poté se trochu scvrknou, je to nějaká plíseň? Děkuji.
Slepice sezraly otravene vosy - co s vajicky?, 11.10.2014
V přírodě si ale zvíře může vybrat, čím se nakrmí, a jedovaté rostliny sežere jedině v potravní nouzi. Navíc seno není úplně přirozený stav píce, zvíře v přírodě preferuje zelenou. Ale nehádám se s vámi, měla jsem králíka navolno a sežral, co... celý příspěvek >
Slepice sezraly otravene vosy - co s vajicky?, 10.10.2014
Vám se to směje, když neřešíte situaci slepic dosud krmených s péči vpravdě mateřskou, jen aby vajíčka byla košer, ovšem teď si holky daly jako zákusek tuhle vosí dobrotu...
Slepice sezraly otravene vosy - co s vajicky?, 10.10.2014
Když slepice žerou hmyz napasený na jedovaté rostlině, nechává mě to v klidu, selský rozum mi radí, že není-li to škodlivé pro slepici (a to zjevně není, neboť hmyz je její přirozená potrava), pak to nebude škodlivé pro vejce. (Možná se mýlím?)... celý příspěvek >
Slepice sezraly otravene vosy - co s vajicky?, 7.10.2014
Diky. Vosy maji hnizdo pod izolaci domu a zednici, co nam delaji fasadu, situaci resili postrikem, pricemz k samotnemu hnizdu se nedostali a chemicky zabijeli jednotlive vosy, ktere se kolem nich objevily. Mohlo jich byt cca. 20 vos (na dve slepice).... celý příspěvek >
Slepice sezraly otravene vosy - co s vajicky?, 6.10.2014
Upřesním: Nešlo o Raid, ale o "Bros - spray proti mouchám a komárům". Aktivní složka: d-fenothrin 0.1%, prallethrin 0.09%, PBO 0.45%.(Vysoce toxický pro vodní organismy.) 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika