Příspěvky uživatele - 169.240

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nové odrůdy malin, 26.9.2021
Dobrý den všem, ráda bych se zeptala jestli už někdo nepěstujete (a nesklízíte) nové odrůdy malin, o kterých zatím není moc ověřených informací - pochvalné ódy prodejců beru s rezervou, ti prostě chtějí prodat a tak vychválí... celý příspěvek >
Rybíz se semen, 10.5.2020
Za jak dlouho podle vašich zkušeností semenáče rybízu zaplodí? Děkuji.
Nedostatečné zakrácení terminálu v 1. roce u třešně?, 27.2.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak letos ořezat třešeň. Zasazená byla na podzim 2018, je to odrůda Lapins. Na jaře 2019 jsme provedli první výchovný řez, avšak myslím, že ne zcela správně. Kosterní větve jsme nezakrátili do jedné roviny a terminál... celý příspěvek >
Proč jen na zakrské podnoži?, 23.12.2019
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, rpoč se některé jabloˇové odrůdy množí jen na zakrslých podnožích? Sháněla jsem letos Admirál, jsem si vědoa toho že samo o sobě jde o velmi vzrůstnou odrůdu, ale já chci větší strom - přesto jsem ho nemohla... celý příspěvek >
Rivan nebo Karešova za těchto podmínek?, 7.12.2019
Dobře. Děkuji. Máte určitě veliké znalosti, škoda že jste tak radikální, že nechápete, že každý má kriteria výběru trochu jiná. U nás úrodu ze dvou stromků na zakrslé podnoži spotřebujeme, to mi věřte. A nebudu pořizovat třešeň která... celý příspěvek >
Rivan nebo Karešova za těchto podmínek?, 6.12.2019
Děkuji pane Vysloužile.  Vážím si toho, že jste věnoval čas odpovědi, ale bohužel jste mi moc nepomohl. Chápu body 1-4, 5 je ale pro mne pasé, já prostě červivé třešně nechci, ani nechci stříkat. Ad 6 - a jakou z moderních odrůd, KTERÉ... celý příspěvek >
Rivan nebo Karešova za těchto podmínek?, 6.12.2019
Dobrý den všem,  prosím o Vaše názory. Mám menší zahrádku, na které jsem letos vysadila Kaštánku (na podnoži Gisela5), a ráda bych ji doplnila ještě jednou odrůdou. Měla by být také velmi raná, aby unikala červivosti - tím se výběr... celý příspěvek >
Meruňka odolná nemocem do mrazové kotliny?, 11.10.2019
Zdravím všechny čtenáře, prosím o Vaše tipy a názory. Zařizujeme novou zahrádku, budeme tu první zimu takže osobně nemáme vyzkoušeno nic, je v cca 400mnm, ale úajně místní mrazová kotlina. U všech ovocných druhů co sem chci dát se snažím... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika