Příspěvky uživatele - 37.133

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaká je to odrůda?, 28.11.2022 Obsahuje fotku
.
Jaká je to odrůda?, 28.11.2022 Obsahuje fotku
Habitus stromu i plodů odpovídá s největší pravděpodobností na Lansberskou Renetu. Na obrázcích dole Landsberská reneta pro porovnání s vašimi plody.
Určení odrůdy dle fotky, 4.9.2022 Obsahuje fotku
Dobrý den, rád bych zjistil o jakou odrůdu jabloně se jedná na fotkách. Strom je starý kolem 120 let, obří mohutný kmen. Jablka jsou dost sladká, mírně aromatická. Děkuji předem za každou odpověd´.
Boikovo obrovské, 12.8.2022 Obsahuje fotku
Podobá se odrůdě "Sláva světa" na obrázku z internetu.
Co je to za keř?, 12.8.2022
Trojpuk drsný
Určenie odrody, 3.8.2022
Na první fotce bude nejspíš Althanova renkloda
Kompostování kostí, 15.1.2022
Já kosti v pevném stavu na kompost nedávám, jelikož by mi tam začali lozit hraboši nebo kočky. To je lepší je spálit a potom nasypat do díry v kompostě.
Jaké ovocné stromky budete kupovat?, 3.11.2021
Já také sázel staré odrůdy. Jabloně na podnoži A2 - Košíkové, Podzvíčinské, Míšenské, Míšen Jaroměřská, Hladíkovo Přeúrodné a ještě o víkendu zasadím Smiřické. Z višní jsem zasadil Morelu pozdní, dále 12x rakytníků a 2x aronie. Na jaře budu sázet... celý příspěvek >
Odrůda Míšeňské, 19.10.2021 Obsahuje fotku
A ještě další fotka.
Odrůda Míšeňské, 19.10.2021 Obsahuje fotku
Další fotka
Opět prosím o určení odrůdy, 19.10.2021 Obsahuje fotku
Ještě posílám další fotku.
Odrůda Míšeňské, 19.10.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den, znovu oživuji toto vlákno, protože jsi nejsem jistý jestli se na fotkách opravdu jedná o Míšenské České. Domnívám se že se může jednat i o Landsberskou Renetu. Můj popis k této odrůdě zní tak to: Nezralá slupka je zelená až když... celý příspěvek >
Luna, Gold Bohemie, Heliodor, Otava do 360m.n m, 5.10.2021
Dobrý den, zakládám nový sad a potřeboval bych poradit jaká odrůda z těchto (Luna, Gold Bohemie, Heliodor a Otava) se hodí do 360m. n m., jílovitohlinitá půda, svítí zde celý den slunce. Zahrada se nachází v Podkrkonoší v údolí. Stromy bych sázel na... celý příspěvek >
Krásenky málo kvetou, 11.9.2021
Já letos zasadil krásenky poprvé a udivil jsem do jaké výšky dorostly. Měří přes 2m. Kvetou krásně barevně a i pěkně voní.
Jabloň Mio, 4.9.2021
Jabloň Mio pěstuji na čtvrtkmenu na podnoži M106 víc jak 20 let. Roste bujně, často přeplozuje a alternuje. Každý druhý rok jsem sklidil nejmíň 60 Kg jablek této odrůdy. Jsou pikantní, v horkých dnech osvěžující, nakyslá a když dozrají ve sklepě jsou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika