Příspěvky uživatele - 72.88

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hryzec, 25.7.2006
Vážený pane, také jsem v šoku co všechno jsou hryzci schopni zlikvidovat.  Tak mně doposud zlikvidovali asi 50 ks mečíků, 40 ks lilií, mnoho cibulí narcisek a tulipánů, brambory, mrkev a nevím co všecko, ale když jsem objevila, že žerou i česnek... celý příspěvek >
muškáty - naléhavá prosba o pomoc, 23.7.2006
Prosím o radu,  pěstuji převislé muškáty, zdálo se nám, že takové jako letos jsme nikdy neměli, hodně košaté, dlouhé, plno květů a ejhle něco s nimi děje. A sice, jsou nějak napadeny lístky -  na některých listech je ze spodu vidět ... celý příspěvek >
chryzantemy, 17.7.2006
"Prosím o radu,  na sazenicích chryzantem se mně  listy kroutí, nevypadají pěkně, co s tím? Není tam vidět žádný škůdce a plíseň, mám několik řádků a dělá to jen na  některých. děkuji za radu
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika