Příspěvky uživatele - 169.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Aku Slivku?, 5.5.2020
Toptaste, jofela,Katinka, hanita..
Merkur, 27.4.2020 Obsahuje fotku
Merkur po jesennej vysadbe..Zrejme asi skončil? V mieste štepenia mi príde kôra odumreta
Jahodové listy - choroba alebo škodca?, 21.4.2020
Veľká vďaka vám za odpoveď..jahody pestujem pod fóliou a veľmi rýchlo vyrástli, doslova vybuchli..o takomto čase už kvitnú asi týždeň, čo je možno aj o 20 dní skôr ako sme zvyknutí u nás vo voľnej pôde..aj keď sú chránené pod fóliou, boli dosť... celý příspěvek >
Jahodové listy - choroba alebo škodca?, 21.4.2020 Obsahuje fotku
Neviete mi prosím poradiť..na jahodovych listoch od spodnej strany sa tvoria takéto pigmentové fľaky, také bledo bordove, z vrchnej strany sú listy ale pekne zelené, nieje to na všetkých listoch..čím to môže byť? Ďakujem Peter.
Černý střed květu jahodníku, 14.4.2020 Obsahuje fotku
Tiez som našiel otvorené kvety a čierny stred hoci boli jahody pod fóliou, ako hlavný dôvod vnímam však extrémnu rýchlosť kvitnutia s čím sam niesom velmi spokojný..14 apríl 465 mnm
Škodca na pukoch hrušky, 10.4.2020
Ďakujem
Škodca na pukoch hrušky, 9.4.2020 Obsahuje fotku
Dobrý deň,viete mi prosím povedať čo je to za skodcu, aký postrek a kedy mám urobiť ak je to ešte možné? Na pukoch ostávajú tieto glejove guličky.Ďakujem..
Byľomor a Krasoň ostružinový, 3.4.2020
Môžem sa opýtať ako ste pokročili? Mám odrodu Glen Ample a krasoň ostruzinovy ju dosť napáda..zabral nejaký postrek alebo iná prevencia ako strihanie napadnutých výhonkov?
Rajčiak Danuša, 2.4.2020
Dobrý deň, chceli by sme skúsiť túto odrodu, máte niekto prosím skúsenosť s ňou? Ďakujem
Jak budete chránit rozkvetlé meruňky proti víkendovému nočnímu mrazu, 30.3.2020
Ktovie ako by fungoval úplne opačný postup na aky sme zvyknuti nechranit teplom ale zimou.keby bola krycia plachta s odrazovou fóliou od vonku, aby sa k stromu dostalo čo najmenej svetla a tepla..iba minimum, oddialiť kvitnutie o 2az 3 tyzdne..aby... celý příspěvek >
Protimrazova zavlaha na marhule, 30.3.2020
Ďakujem pekne
Protimrazova zavlaha na marhule, 30.3.2020
Dobrý deň,viete mi povedať niekto z praktickej skúsenosti či je možné aj marhuľove kvety, alebo malé plodiky ochrániť protimrazovou zavlahou? Znesú to malé plodiky? Prípadne aj kvety? Či náhodou nehrozí väčšia pravdepodobnosť moniliózi viem že... celý příspěvek >
Je to voška?, 22.3.2020
Veľká vďaka
Je to voška?, 22.3.2020 Obsahuje fotku
Myslíte, že je toto už voška na hruške, alebo niečo iné ze by o takomto čase už boli? Čím sa chrániť ak to nieje voška..ďakujem
Rez po výsadbe jablon 50 CM špičak, 11.3.2020
Dakujem vám.pekne, cením si každú radu
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika