Příspěvky uživatele - 148.151

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pec na pizzu, 12.2.2020
Jak v Itálii, tam mají často takové hliněné přenosné pece.
Sázení keřového rybízu - Josty, 4.12.2019
Musím jen souhlasit, s takovým sázením mám taky dobrou zkušenost. Lépe se pak i zalévá a hnojí.
Živý plot z muchovníku – jak založit a udržovat, 4.12.2019 Obsahuje fotku
Pravda muchovníky nerostou nijak rychle, protože investují spoustu energie do rozvoje kořenového systému. Proto se do živých plotů nehodí.. až na jeden a to je muchovník lamarckův který je naopak celkem rychle rostoucí keř, roční přírustky se udávají... celý příspěvek >
Kanadské borůvky - pěstování, 3.12.2019
U borůvek pozor na hliník který se v kyselém substrátu uvolňuje a často bývá příčinou zániku rostliny. Většinou se prozradí v podobě hnědých fleků na listech.
Kanadské borůvky - pěstování, 3.12.2019 Obsahuje fotku
Musím ještě dodat, že dnešní odrůdy mohou být opravdu výjimečně chutné a to hlavně muchovník lamarckův a muchovnik klasnatý. Výhodou opravdu je, že rostou v jakékoliv zahradní půdě jako rybíz a dokonce díky svému rozsáhlému kořenovému systému snáší i... celý příspěvek >
Benzinová sekačka neseká dobře, 31.8.2017
Konečně něco konkrétního, díky moc! Jezdím pomalu, pomaleji to snad už nejde... Když z okrasného trávníku každou chvíli trčí neposekaná stébla trávy, tak to opravdu nevypadá úplně o.k., vidět to prostě je. To s tím nožem mě nenapadlo, je pravdou, že... celý příspěvek >
Benzinová sekačka neseká dobře, 30.8.2017
Díky za příspěvek. Mě se to ale stává právě při pravidelném sekání po několika dnech, kdy trávu zkracuju cca o 3 cm..
Benzinová sekačka neseká dobře, 29.8.2017
Jako vtip dobré, ale nevidím smyslu v tom, chodit za sekačkou (která je od toho, aby sekala) a stříhat rávu. Ono těch stébélek, jak popisujete, je docela dost, když vezmu celý trávník. A chce-li někdo mít hezký okrasný trávník, tak asi ví, o čem je... celý příspěvek >
Benzinová sekačka neseká dobře, 29.8.2017
Prosím o radu. Mám benzinovou sekačku, označení Garden master 40 PP, kupovaná v Mountfieldu, stáří cca 2 roky, žádné dělo, obyčejná sekačka na můj nevelký trávník. Při sekání jsem zjistil, že v posekané trávě za sekačkou vždy zůstane pár neposekaných... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika