Příspěvky uživatele - 75.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tah/rez na pergolu, 11.4.2021
Dobry den, davam revu k pergole, a chtel bych se zeptat, jak ji rezat.  Pergola je umistena na terase, ktera je ja JV strane jeste cca 70-100cm nad urovni zeme. Na teto strane bude take na pergole zabradli. Idealni konecny stav je za... celý příspěvek >
Rotovator do jilove pudy, 6.1.2021
No, penize jsou problem porad, specialne kdyz rozpocet uz dosel. Na ten rotovator jsem ochotnej dat tam max 15k, pri cemkoli vyssim se mi uz vice vyplati najmout dva ukrajince na 3-4 dny rocne. Zahradky jsou ted rovne, protoze je to v... celý příspěvek >
Rotovator do jilove pudy, 6.1.2021
Muzete napsat typ prosim?
Rotovator do jilove pudy, 5.1.2021
Dekuji za odpoved, podivam se teda na ty Vari ci Agzat. Re dodrzovani ci ne zakladnich principu. To slo ponekud tezko, protoze: - pozemek je hodne svazity (rozdil cca 20m mezi hornim a dolnim koncem, na cca 50m delky). - na dolni casti... celý příspěvek >
Rotovator do jilove pudy, 4.1.2021
Dobry den, Mame pozemek, kde je cast (bohuzel tak, kde je zahradka), hodne jilovita. Dva roky jsem zahradky zkousel zlepsit rycem + zahradni substrat ci hnojivo, ale je to nic moc, hlavne na to, nakolik usili do toho clovek vrazi. Zvazovali... celý příspěvek >
Mlada merunka s drevokaznou houbou, 9.2.2020
Dobry den, mam na zahrade relativne mladou merunku (koupenou uz jako vzrostlejsi strom), ale vypada to, alespon pro mne, neznalce, ze ma nejaky problem. Na strome je drevokazna houba (myslim, ze by to mohla byt klanolistka obecna), coz ale... celý příspěvek >
Jaka reva?, 8.12.2019
jo, a zapomel jsem napsat, ze ani manzelka ani dcerka nejedi moc ani tech stolnich odrud.
Jaka reva?, 8.12.2019
"Jedlost" (ci ne) revy jsem volil dle predchozich zkusenosti s rodinou a revou. Dcerka ji jak mostovaci, tak stolni vino, oboje spise tak aby se nereklo nez ze by se po tom mohla umlatit. Kdyz jsme meli v predchazejicim baraku na zahrade 8... celý příspěvek >
Jaka reva?, 5.12.2019
Dekuji. Jak rikate, radeji bych vzdusnejsi kere nez strikat.. Premyslim, jak ale nejlepe to take dat. Napadaji me dve moznosti: - jak jsem psal nahore, v podstate rozdelene na stejne velke casti, a vest na dva tazne nebo nejak.. - nebo... celý příspěvek >
Jaka reva?, 2.12.2019
Dobry den, Chci si na zahrade nasadit par hlav revy, a tak bych se rad zeptal co doporucujete pri mych moznostech/pozadavcich. Stanoviste: - jizni svah (220mnm), tezsi, spise jilovita puda na vapnitem podkladu (myslim, ze ricni... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika