Příspěvky uživatele - 135.79

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Buxus - suchy ker, suche vetve, 19.4.2022
Paní Lído, děkuji za upozornění. Rostliny byly kupovány ve dvou různých letech, obě mají původ z Německa, kde byl zavíječ zachycen dříve než u nás. S buxusy sousedí Lonicera Elegant (rovněž pár uschlých lístků), Lonicera Maigrun a skalníky, jsem... celý příspěvek >
Bokashi druhé kolo, 27.1.2020
Vy konzervujete něco pasterizací. Já většinou všechny konzervy sterilizuji. A to je o jiných teplotách.
Výroba bokashi kompostu na zahradě, 11.1.2020
Mně stačí, když ukážete ty kopy kompostu, které máte všichni na zahradách. Když bude vidět nějaký detail, tak to bude ještě lepší. Kdo jen prndá, tak asi nic nemá. Asi by to bylo do v serálu "Věřte- nevěřte". Pokud jde o ty mobily, tak si myslím, že... celý příspěvek >
Rajčata 2019/2, 3.12.2019 Obsahuje fotku
Rajčata na dnešní rajčatový salát.
Rajčata 2019/2, 1.12.2019 Obsahuje fotku
A ostatní.
Rajčata 2019/2, 1.12.2019 Obsahuje fotku
Vzhledem k předpovědi mrazivých teplot jsem musel dozrávající rajčata přesunout v pátek z boudy na zahradě domů do bytu. Na obrázku jsou Ramallety z Mallorky a Green Bee F1.
Pekingské zelí, 6.11.2019 Obsahuje fotku
foto:
Pekingské zelí, 6.11.2019
U mne dnes poslední sklizeň pekingského zelí Manoko F1.
Rajčata pro rok 2020, 1.11.2019 Obsahuje fotku
Tak pařeniště už mám zazimované. Doma za oknem už mně rostou sazenice keříčkových rajčat Mongolskyi karlik, Sarayev Shtambovyi, Sarayev Gruntovyi, Sophie´s choice a tyčkové Start F1. Další výsevy udělám po... celý příspěvek >
Listopadový výsev zeleniny, 1.11.2019
Dnes jsem vysel špenát Matador, cibuli Karminku, šalotku (zapomněl jsem jméno- stejně to není množilka, jen mne zajímá její chuť) a petržele Konika a Orbis. Jsem zvědavý, jak tyto nekonvenční výsevy skončí.  Nachystal jsem také záhon na výsadbu... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika