Příspěvky uživatele - 253.32

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bakteriální boulovitost kořenů, 1.12.2019
Dobrý den, když už se tady diskutuje o této chorobě, nevíte prosím někdo, zda bakteriální boulovitostí mohou být postiženy i ovocné stromy jako moruše nebo ořešáky nebo keře typu rybíz,  agrešt, dřín, dřisťál nebo dřeviny jako třeba jalovec,... celý příspěvek >
Bakteriální spála - odolnost, 16.10.2018
Dobrý den, víte prosím něco jaká je odolnost vůči bakteriální spále u různých odrůd hrušní, konkrétněji starých odrůd jako Muškatelky, Solanka, Ananasky, Viennská? A co třeba Tatarova hrušeň (hruškojeřáb)? Jak náchylné jsou jabloně v porovnání s... celý příspěvek >
Polokmen ze čtvrtkmenu, 13.4.2018
Dobrý den, špatně jsem se vyjádřila, zkusím to znovu - terminál u Rubínu je zastřižen ve výšce asi 120 cm, u Rubinoly ve 110 cm, korunky jsou asi o 10 cm níže, postranní větvičky sahají až asi do 155 cm a já bych ráda vytvořila korunu polokmenu ve... celý příspěvek >
Polokmen ze čtvrtkmenu, 12.4.2018
Dobrý den, jedná se o dvě jabloně odrůdy Rubín a Rubinola na semenáči, respektive na podnoži A2. Výška obou stromků je asi těch 150 cm, přičemž hlavní větev je zastřižená ve výšce cca. 100cm.  Vysazeny stromky ještě nejsou, chtěla jsem je... celý příspěvek >
Polokmen ze čtvrtkmenu, 11.4.2018
Dobrý den, poradíte prosím, jak ze čtvrtkmenu jabloně vytvořit polokmen, když je výška kmínku 110 cm a chci cca 150 cm? Mám odstranit úplně všechny postranní větvičky a nechat jenom hlavní výhon, který pak vyroste více do výšky? Předem děkuji za... celý příspěvek >
Mandloň, 15.9.2017
Dobrý den, dá se prosím úspěšně pěstovat mandloň ve středních polohách (kolem 450 m. n.m.) v podhůří hor, aby z ní byla nějaká úroda? Dá se pěstovat i na pozemku ze severu nechráněném?
Vysokmeny nebo polokmeny, 12.9.2017
Pozemek je rovinatý až lehce do kopce, půda je v jedné části pozemku spíše písčitá a výšušná a v druhé hlinitá a vlhčí.
Vysokmeny nebo polokmeny, 12.9.2017
Co se týče polohy, je to podhůří Beskyd, cca. 475 m.n.m.
Vysokmeny nebo polokmeny, 11.9.2017
Dobrý den, ráda bych měla představu, do jaké výšky mohou vyrůst vysokmeny a polokmeny, konkrétněji odrůd Jadernička moravská, Sudetská reneta, Panenské české nebo Rubín? A jak je to s třesněmi, Karešovou nebo Kordií? Rozhoduji se, jestli do zahrady... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika