Příspěvky uživatele - 135.127

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pokus s bramborami, 7.1.2020
Moc tomu nerozumím, ale myslím si, že spóry plísní jsou všude ve vzduchu okolo nás, a že pokud najdou vhodné podmínky pro svůj vývoj (např chladná a vlhká stěna) tak tam vyklíčí a máme zaděláno na problémy s plísní. Ta připomínka té mykorhiizy se mně... celý příspěvek >
Pokus s bramborami, 6.1.2020
Asi to nebude jen o tom v čem to pěstujete. Já pěstuji rajčata i všechno ostatní většinou v tom, co mám po ruce. Většinou míchám kupovaný substrát (ne výsevní) s mým kompostem.  Nic neprosívám, nikdy nesterilizuji. Zalívám spíš méně než více,... celý příspěvek >
Pokus s bramborami, 6.1.2020
Jsem už deset let mimo pracovní poměr. Leden a únor je pro mne taková "okurková sezóna". Nebude špatné mít na okně něco co roste a starat se o to. Vidím v tom především zábavu. Co z toho bude uvidím.
Zelené hnojení, 29.11.2019
6.listopadu jsem vysel na zkoušku tři řádky jetele nachového. Počítal jsem s tím, že semeno zůstane v zemi a brzy na jaře vyklíčí. Když jsem dnes přišel na zahradu, tak tam byly tři řádky malých rostlinek toho inkarnátu. Tak jsem je zakryl netkanou a... celý příspěvek >
Mišpule - nástup do plodnosti, 29.11.2019
Myslím si, že je lepší mišpuli naroubovat a pěstovat ji jako strom. Už kvůli tomu, že zarodí dříve.
Listopadové mrazy, 2.11.2019
U nás v Brně -3 °C. Po neděli natrhám mišpule. Je jich plno, většina skončí v kompostu.            Vladimír
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika