Příspěvky uživatele - 22.128

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hruška Alessa zimná, 20.2.2020
1.6m vyska, kterou dopravni spolecnosti jako Geis a DPD u zahranicnich zasilek uvadi jako maximalni je vetsinou dostacujici. To nasobne vyssi postovne si plati zakaznik a uz dopredu s nim pocita. Jestli mivate casto reklamace, tak ten problem bude... celý příspěvek >
Hruška Alessa zimná, 19.2.2020
Jen takova mala perlicka. Kdyz jsem si chtel z BayOZ objednat stromek Alessia a Moni do Cech, tak mne napsali, ze uz jsou vyprodane. Kdyz si je objednaval znamy s nemecky znejicim jmenem na nemeckou adresu asi o dva tydny pozdeji, tak nebyl... celý příspěvek >
Jaké odrůdy ovocných stromů do Texasu?, 9.2.2020
V Midlandu mam znameho. Je to myslim zona 8A, takze tam muzete pestovat v pohode i fiky, granaty, lokvaty, nejodolnejsi citrusy, pripadne mexicke avokado. Letni teploty tam jsou vyssi, jak se tu pise, to by ale problem byt nemel. Problem budou caste... celý příspěvek >
Bile chmyri na jabloni, 25.11.2019
Souhlas, podle me taky o nic nejde, nektere odrudy byvaji "chlupatejsi", hlavne nejnovejsi drevo z druhe rustove faze. Mne tohle hodne delalo Kanzi.
Gulicky na korenoch, 23.11.2019
Nematody, nesadit, spalit, at se vam nedostanou do pudy.
Cosmic crisp WA38, 17.10.2019
Tohle jablko uz u nas je. Jsem zvedavy, co je na tech superlativech pravdy
Plíseň v ořechu, 5.10.2019
Ja jsem pod Brnem a zatim ani naznak, ale znamy ze Straznice uz s vrtuli problemy ma. Davam si tak dva roky, nez se to tady objevi, orechu je to vsude strasne moc i podel silnic, bude to kalamita.  Je to velka skoda, protoze to je pro me... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika