Příspěvky uživatele - 157.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Na ochranu malých stromků je vhodné drůbeží pletiv, 24.2.2020
Máte prosím někdo vyzkoušené, jak nejlépe vytvořit na kořeny koš z pletiva proti hryzcům? Nějaký jednoduchý způsob a přitom účinný. Děkuji. Dnes jsem opět vytáhla další ohryzaný stromek.
Kupacia kada, 19.11.2019
Do 30 000 to je opravdu super. Vevnitř buď nerez a nebo plast. Já už se o to zajímám dost dlouho, ale ještě jsem nic nerealizovala. To jste koupil hotové a nebo nějak dával dám dohromady?děkuji a zdravím.
Ochrana proti hryzcovi, 13.9.2019
Prosím o info, jak děláte ty koše.dekuji.
Zkušenosti s filtračními kuličkami, 13.5.2019
Filtrační kuličky jsem loni v pulce sezony dal do filtrace misto pisku. Hlavni duvod byl, ze se mi v bazenu na dne usazoval prach a pisek nebyl schopny je zachytit a vyfiltrovat. Co jsem si zjistoval, tak castice prachu ma velikost kolem 10 μm,... celý příspěvek >
Přijaté očko třešně - ale je to květ,, 27.4.2019
A po vyštípnutí je naděje, že by se pak objevilo očko pro větev?
Přijaté očko třešně - ale je to květ,, 27.4.2019
Minulý rok jsem na semenáček třešně naočkovala očko šlechtěné třešně. Očko se přijalo. Nyní jsou ale z očka 2 květy. Co dál? Bude z toho nějaká větvička a nebo nic?. Dá se předem poznat, zda je to květní očko?Děkuji za radu předem.
Šťáva u černeho rybízu zkysala - co s tím?, 17.2.2019
Je to zkvašené. Budeme dávat do čaje. Napadlo mi, šlo by evt přidat cukr a vinné kvasinky a udělat víno? Děkuji Vám všem za rady a zdravím.
Šťáva u černeho rybízu zkysala - co s tím?, 17.2.2019
je to pouze čistá šťáva,-bez cukru,  pasterovaná, ale víčka na sklenici nechytla
Šťáva u černeho rybízu zkysala - co s tím?, 15.2.2019
Zkysala mi šťáva z černého rybízu. Je možnost nějakého dalšího využití?
Naroubování špendlíku na švestku, 19.8.2018
Ráda bych zkusila nyní v létě očkovat odkopek slivoně spícím očkem. Je to možné i v těchto velmi suchých dnech? Má to cenu?
Konec hryzcu, 14.8.2018
Třešeň nespadla, ale má velmi malé lísty, některé větve uschly.  Hryzce v zahradě ale máme - zničil již několik mladých stromků a i dvě kanadské borůvky. Zahradu máme hodně velkou, koupím 2 pastě, které jsou zde doporučovány. 
Konec hryzcu, 14.8.2018
Je možné, že by hryzec zničil kořeny 20-leté třešně? Nebo chodí jen na mladé stromky?
Aversol nedrží, 3.4.2017
Mám podobnou zkušenost.  Je něco jiné více trvanlivé?
Rajčata 2016, 3.4.2017
Prosím o informaci ohledně zálivky ve vašem skleníku. Na vašem obrázku jsme viděla hadice a i propojky.  Já bych si chtěla něco podobbného letos sestavit. děkuji.
Sladka ostružina, 17.3.2017
prosím o radu, je možno plazivé ostružiny nechat plazit po zemi? potřebuji pokrýt půdu, aby nerostl plevel
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika