Příspěvky uživatele - 228.52

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lze udělat vysokokmen ze čtvrtkmenu?, 18.11.2019
Už ho mám vsazený. Má tři větvičky, žádný neodstupuje nijak optimálně nahoru, napadlo mě, že bych jeden z nich po vzoru bonsaistů omotala drátem a vytvarovala, aby vedl více vzhůru a představoval budoucí terminál. 
Lze udělat vysokokmen ze čtvrtkmenu?, 9.11.2019
to je nabídka eshopu, stromek jsem neviděla. bude asi max dvouletý, kontejnerovaná sazenice.
Lze udělat vysokokmen ze čtvrtkmenu?, 9.11.2019
Jde o Sabrinu na mahalebce, je zapěstovaná jako čtvrtkmen, můžu ji prodloužit (tím, že zapěstuji kmínek a postupně vyřežu dolní větve), nebo je to pitomost? Poněkud jsem zaspala, vysokokmeny došly.
Prosím poraďte odrůdu, 21.10.2019
Děkuji všem
Prosím poraďte odrůdu, 9.10.2019
Děkuji všem. Musí to být bezsemenné, protože je to pro děti, co přebírají i meloun.  To raději budu stříkat. Změnili jsme umístění, nově uvažujeme prostor na jiždí straně domu pod přesahem střechy, kde nikdy neprší - poslední dva roky jsme tam... celý příspěvek >
Prosím poraďte odrůdu, 8.10.2019
Prosím o radu k výběru odrůdy, mělo by jít o stolní bezsemennou odrůdu libovolné barvy, nevyžadující postřiky (nebo co nejméně), pokud lze, tak odonější na sucho a blbovzdornou. S révou úplně začínám,  nechci ji táhnout na pergolu, spíš... celý příspěvek >
Je tohle ještě trávník?, 15.4.2018
Stando, neberu Vám Vaše informace, ty jsou pravidvé, ale dle mne jste nepochopil zadání :-) a důvod proč tazatel někde seče každý týden a jinde 1x měsíčně. Předpokládám, že to není proto, že nemají čas sekat a že chtějí mít kolem domu louku, ale... celý příspěvek >
Moučnatost jabloní, 30.11.2017
Dobrý den, díky za odpověď a za radu. Doplňuji - zahrada je u Jilemnice v Podkrokonoší. Pěstoval jsem tam např Spartan (ale trpěl strupovitostí), Kid´s Orange, z novějších odrůd podzimní Petru. Nově mám také Zvonkové, ale tomu se moc nedaří... celý příspěvek >
Moučnatost jabloní, 29.11.2017
Díky za rychlou reakci a odpověď. Jabloň jsem vybral podle "Databáze odrůd ovocných plodin" na Internetu, kde u Blaníku píší : sklizeň je koncem září, konzumně dozrává v prosinci, dá se skladovat do února až března!! Evidentně to není pravda,... celý příspěvek >
Moučnatost jabloní, 29.11.2017
Letos jsem sklidil první úrody znových jabloní BLANÍK a LIPNO. Přesto, že mají deklarovanou konzumnn zralost až do ledna a února, už teď se nedají, kvůli moučnatosti konzumovat. Poradíte mi, kde je chyba? Odrůda? Uskladnění?  Pro doplnění :... celý příspěvek >
Založení sazenic na 3 dny, 25.10.2017
Dekuji za odpovedi, nakonec prisly docela brzo, takze jsem je stihla normalne zasadit.
Založení sazenic na 3 dny, 25.10.2017
Dneska mi přijdou dva zimolezy a jeden muchovník. Budou prostokořenné.  Budu ale mít čas vsadit je až v sobotu. Mám je na ty tři dny založit dopůdy, nebo by vydržely venku třeba v igelitce a trochu pokropit? Děkuji.
Lipnice roční, 16.9.2017
ano, září je celkem vhodná doba. Nejdůležitější je se snažit sekat často a nízko aby moc nekvetla a nesemenila.
Regenerace - dosev trávníku, 9.7.2017
Dobrý den, obnova již vzrostlého trávníku bez "orby" obměny půdy je vždy těžší. Z fotek zcela nelze poznat jakou tam máte "směs" jde mne o dominantní travní druh. Předpokládám, že to bude asi jílek. Přesev VV-2 osobně moc nedoporučuji, nemyslím... celý příspěvek >
Založení trávníku v jalové a utužené půdě, 17.6.2017
Dobrý den, pokud zvolíte směs 3/3 tak pokud se dobře zapojí bude velmi jemnolistá, ale díky velkému % kostřav červených bude i velice náročná na péči, hlavně vertikutaci a samozřejmě kvalitní seč, ale to každý trávník když má za něco stát.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika