Příspěvky uživatele - 13.186

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Banánovník chřadne, kroutí listy a usychá, 21.11.2019
Děkuji za rady. Ono to možná trochu zkresluje místností a objektivem focení. Není umístěn u stropu, je na skříňce zhruba ve výšce cca 130 cm a je naproti oknu (bylo foceno za šera). Ale je pravda, že není přímo u okna.  Dosud se jí dařilo dobře,... celý příspěvek >
Banánovník chřadne, kroutí listy a usychá, 14.11.2019 Obsahuje fotku
Zdravím fórum. Prosím o praktické rady zkušené pěstitele banánovníků. Vypěstoval jsem banánovník zakrslý (Musa Velutina) od semena až do rostlinky. Potud samá radost, dařilo se mu. Nyní je mu rok, ale začíná chřadnout. Celkově svěsil listy, některé... celý příspěvek >
Kotvení pergoly ke zdi domu, 10.6.2019 Obsahuje fotku
Přemýšlím na pergolou, stejné provedení viz příloha (pergola kolem pěti metrů). Chci se zeptat jak se správně pergola kotví ke zdi domu? Bude stát na patkách, stejně jako ta na obrázku. Ty stojny co jsou u zdi domu a zároveň na patkách, ty se... celý příspěvek >
Skákající a lechtající minimušky na terase - jak se jich zbavit?, 12.7.2016
A jak se prosím aplikuje? Mušky nejsou na rostlinách, ale na terase. To má stříkat nábytek? Když se dívám do popisu přídavku aplikuje se to jako postřik na rostlinu. Já to ale nemám na rostlině, ale na terase.
Skákající a lechtající minimušky na terase - jak se jich zbavit?, 12.7.2016
Tak jsem si obojí hmyz vygooglil v obrázcích (jelikož mi ani jedno nic neříká). Podle obrázků to budou třásněnky. Jak se jich dá zbavit?
Skákající a lechtající minimušky na terase - jak se jich zbavit?, 10.7.2016
Ve stínu na terase máme takové strašně malinkaté skákající minimušky (nebo brouky), které po všem lezou a když si sednu ke stolu do stínu, mám je ve vlasech, na kůži, lezou po mně, strašně lechtají a je to nepříjemné. Jsou tak malinké, že je nedokážu... celý příspěvek >
Zalepení díry v ČOV, 22.5.2016
Používám ČOV jako zásobník dešťové vody. Bohužel při nedávném obkládání okolí dlažbou zřejmě v důsledku pojezdu vibrační deskou kolem nádoby došlo k prasknutí nádoby zhruba v polovině její výšky. A tímto otvorem voda uniká. Do ČOVky se dostanu pouze... celý příspěvek >
Thuje vs. roundup, 5.5.2016
Takže raději nepoužít Roundup a natvrdo vyhrabat a udělat silnější vrstvu? Jak jsou ty kořínky silné, Když udělám řekněme 15 cm silnou vrstviu kačírku a na spodek dám 300 g geotextilii a z boku zajistíím plastovým obrubníkem, proroste to?
Thuje vs. roundup, 2.5.2016
Potřebuji v blízkém dosadu thují zlikvidovat plevel. Můžu použít Roundup, když zakryji thuje (výška cca 40 cm), aby s ním nepřišly do kontaktu při rozprašování? Jedná se o pás kolem thují vysokých cca 0,40-1 m. Tak bych potřeboval vědět do jaké míry... celý příspěvek >
Plotové tvarovky místo ztraceného bednění, 13.9.2015 Obsahuje fotku
Zbyly mi štípané plotové tvarovky. Chystám se dělat základ zahradní domek. Lze štípané tvarovky použít místo ztraceného bednění. nejsou nějak "konstrukčně" odlišné? Jde mi o to, jestli tvarovkám třeba nevadí když budou zčásti v zemi,
Okapový sifon s klapkou, 5.8.2015
OK, i když upustím od gajgru, musím řešit malý spád a vedení potrubí cca 10 cm pod dlažbou pod cestou. Mohu běžné plastové odpadové potrubí zasypat pískem a na to dát dlažbu nebo je třeba použít nějaký jiný materiál?
Okapový sifon s klapkou, 2.8.2015
Vestavěný přepad je v tuto chvíli otočen na druhou stranu než potřebuji, ale s tím si poradí, nádobu buď oběhnu potrubím nebo spíše vyvrtám na druhé straně...
Okapový sifon s klapkou, 2.8.2015 Obsahuje fotku
Přidávám ještě načrtnutý obrázek čeho chci dosáhnout
Okapový sifon s klapkou, 2.8.2015
nevím jaká informace jsou ještě potřeba, pokusdil jsem se otázku formulovat pokud možno jasně (z mého laického pohledu). Nádoba na vodu (bývalá ČOV) leží ve vzdálenosti cca 5 metrů od okapu. Stejně tak i případný přepad zpátky z nádoby bych musel... celý příspěvek >
Okapový sifon s klapkou, 2.8.2015 Obsahuje fotku
Pardon vložil jsem špatný obrázek, můj sifon má výstup dolů... viz příloha
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika