Příspěvky uživatele - 234.121

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meruňka Veselka, 15.11.2023
Bohužel se u mě nedá pěstovat díky tomu, že plody předčasně popadají. Letos dozrál jediný, Petr, kupte si novú Veselku a plody Vám z nej padať nebudú. Na Slovensku sa už dá kúpiť táto chuťovo výborná marhula.
Meruňka Mino, 2.11.2020
Geronimo ako ste spokojný s odolnosťou na šarku u marhule Rakovského? Trpí aj ona balteriózami?
Královna Hortenzie, 13.10.2020
Ďakujem Vám za odpoveď pan Petr.
Hádanka, 13.11.2019 Obsahuje fotku
Dvanásť do tucta. Na fotkách je 12 rôznych odrôd jabloní - trúfne si niekto určiť ich názvy? Ak niekto uhádne 10 a viac, klobúk dolu pred takýmto znalcom odrôd. Snažil som sa vybrať typické plody tvarom aj sfarbením, fotky sú dnešné. Trochu... celý příspěvek >
Jadroviny 2019, 30.9.2019
Prišiel už rad aj na žltoplodú odrodu HELIODOR (Topaz x Golden Delicious). Na fotkách je tohtoročná úroda z 9-ročného zákrpku na MM111. IH
Jonathan, 24.9.2019
JONATHAN - legenda legiend, 'Mr.Apple', v minulosti vzývaný takmer ako jablkové božstvo. Po objavení v USA pred vyše 200 rokmi pestovaný neskôr na našom území najprv vo farských záhradách, neskôr medzi pospolitým ľudom, ešte neskôr a za socíku takmer... celý příspěvek >
Jadroviny 2019, 24.9.2019
Na fotkách je nemecká odroda PINOVA. V tomto období už záhrada hrá pestrými farbami zimných odrôd. V ich konkurencii sa tento rok pochlapila a zaujala aj inak priemerná Pinova - plody sú pomerne veľké, pekne vyfarbené a začínajú už intenzívne na... celý příspěvek >
Florina, 24.9.2019
FLORINA - 12ročný štvrťkmeň na M9, súčasný stav (foto). IH
Nové odrody jabloni, 9.9.2019
Miloš: To nie, Sir Prize (píše sa s mäkkým "i") je americká odroda, uvedená v r.1975. Líši sa okrem mena a krajiny pôvodu aj tvarom plodov a dozrievaním. IH
Hruška konferencia, 9.9.2019
Súhlas s dr.Vysloužilom - s opelením by nemal byť žiadny problém. V prírode často vidíme mohutné solitéry hrušiek staré aj vyše 100 rokov (či už plánky alebo 'ušľachtilé'), ktoré bohato zarodia, aj keď v ich okolí aj niekoľko kilometrov žiadne hrušky... celý příspěvek >
Nové odrody jabloni, 9.9.2019
Oprava(korekcia): SURPRISE je staršia anglická odroda, jej pôvod sa datuje od r.1905. SURPRIZE je novšia anglická odroda (foto), uvedená na trh v r.2000. Má žltú farbu plodov, pričom dužina je sfarbená do ružova. Inak 'surprise' znamená po anglicky... celý příspěvek >
J.E. Proche, 9.9.2019
Pán Hasman, pestujete zaujímavé odrody a máte krásne, výstavné plody. Naozaj paráda, vidno že ste fachman. S tým skorším dozrievaním väčšiny odrôd to platí aj u mňa, aj keď niektoré ešte stále zrejú 'podľa pomológií'. IH
Velmi rané broskve, 27.7.2019
V akej nadmorskej výške pestujete Lunu pan Mikeš? Ja mam nadmorskú výšku 430 mnm. U mňa je ešte zelená.      Lubo
Opad plodů Admirálu, 28.6.2019
Určite to nie je odrodová vlastnosť Admiralu. Príčina bude niekde inde. Ja mám s Admiralom presne opačnú skúsenosť - nedochádza ani k prirodzenému opadu plodov a v ružici ich zostáva viac (foto 1). Veľmi dôležitá je potom prebierka - vzhľadom na... celý příspěvek >
Určenie odrody, 26.4.2019
Áno, vyzerá to na Merodovu. IH
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika