Příspěvky uživatele - 197.160

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kvas smrdí podobně jako ředidlo, 11.11.2019
Ještě pro úplnost doplním, že v druhé várce po vypálení lepidlo trochou cítit je.
Orangered, 11.11.2019
Děkuji. Možná Orangered ještě letos koupím do sadu. Přemýšlel jsem taky o odrůdě Bergeval, ale Orangered se dá za dobré peníze koupit v e-shopu. Jenom mám obavu ze sucha. Bydlím nedaleko Velkých Pavlovic takže sluníčka je dost. Ale sad je na kopečku,... celý příspěvek >
Kvas smrdí podobně jako ředidlo, 8.8.2019
Vypáleno. Po lepidle ani památky.
Kvas smrdí podobně jako ředidlo, 3.8.2019
Jak jsem se dočtl na Wikipedii tak při reakci kyseliny octové a ethanolu vzniká ethylacetát a voda. Možná to chtělo zavčasu vypálit. Kyselina octová
Kvas smrdí podobně jako ředidlo, 3.8.2019
Asi mám podobný problém. Mač je cítit jako lepidlo na plastikové modely Lepí M. Jak jsem se dočtl na internetu, tak lepidlo je údajně čirý polystyren (krasten) rozpuštěný v etylacetátu. Takže v maču je asi etylacetát. Byly cítit všechny tři soudky,... celý příspěvek >
Meruňka Harcot, 10.7.2019
Známý má myslím mladé meruňky Harcot. Plody jsem neviděl, ale stromky rostou pěkně i když bylo poslední roky sucho.
Meruňka Harcot, 9.7.2019
Nevíte prosím jak je to s odolností při přepravě a skladování? Četl jsem že se nedá dlouho skladovat.
Odruda merunky Pinkcot, 2.7.2019
Tak to je dobré. Na podzim možná koupím 4 stromky.. Děkuju za informaci.
Odruda merunky Pinkcot, 1.7.2019
Kdy tato meruňka dozrává? Chtěl bych nějakou asi týden před Velkopavlovickou. Mám jeden strom Karolu. Časově pěkně vyhovuje a plody se snadno otlačí.
Odruda merunky Pinkcot, 1.7.2019
Chtěl bych doplnit v sadu chybějící stromy právě odrůdou Pincot. Odrůda má být odolná na přepravu a proto ji možná zvolím. Ale nevím jakou dát podnož. Jsem z jihu Moravy, takže tepla a slunce je dost. Ale místo je suché. Půda vápenitá. Můžete... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika