Příspěvky uživatele - 234.113

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jiná podnož než myrobalán, 25.1.2023
Aké máte skúsenosti so slivkami na podpníku Wavit? Odolávajú lepšie suchu ako na podpníku St. Julien?
Bile chmyri na jabloni, 23.11.2019
Podľa fotky ide s veľkou pravdepodobnosťou o vošku krvavú (=vlnačku krvavú) - foto 1. Druhou možnosťou je štítnička morušová - foto 2. V princípe je to celkom jedno, postup je v oboch prípadoch rovnaký - dôkladný predjarný postrek (dá sa kúpiť pod... celý příspěvek >
Hanka, 9.11.2019
Čo sa týka údajov o dobe dozrievania slivky Hanka, tak tie hádam ani nemôžu byť kontroverznejšie (viď foto 1 a 2). Zrejme si bude treba počkať na vlastnú skúsenosť, čo ale chvíľu potrvá, keďže som ju sadil iba teraz a navyše je na myrobaláne. IH
Opad plodů Admirálu, 3.7.2019
Mičurin II: Koho si zvolíte do vedenia Českého záhradkárskeho zväzu, je iba na Vás - českých záhradkároch. Kandidovať napokon môžete aj Vy. Ja žijem na Slovensku a členom zväzu nie som. Ale vráťme sa k Admiralu - pokiaľ možno bez emócií à la... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, mery, pilatky, obaleči... na jádrovinách 2019, 2.6.2019
Kuky: "Quod est veritas?". Pri načasovávaní postreku proti 1.generácii obaľovača (správny slovenský názov: plodokaz jablčný), ktorý považujem v mojich podmienkach za veľmi dôležitý, vychádzam z viacerých indícií. Signalizácia je samozrejme veľmi... celý příspěvek >
Chci koupit stromky v perfektním stavu, 4.5.2019
Zdravím. Na Slovensku je viacero kvalitných predajcov, ktorí ponúkajú výpestky na vysokej úrovni. Dôležité je nakupovať tam, kde majú vlastnú škôlku, nie u priekupníkov. Ak by som Vám mal odporučiť jedného spoľahlivého predajcu, tak je to Agrofruct... celý příspěvek >
Royal Glory a spol, 9.7.2018
Ale hmotnosť plodov je pekná. sladká voda.Prázná chuť  Podobne sú na tom mnohé červené marhulky ako napr. Kioto. Farba plodov nič nehovorí o kvalite a chuti plodov. Dôležitá je chuť nie farba. Marhule a broskyne nie sú obrazy aby sa na... celý příspěvek >
Jakou podnož pro meruňku, 22.9.2017
Wavit sa pouziva vo velkovyrobe, kde potrebuju rychlo po vysadbe dosiahnut urodu, navyse s vysokou urodou na jednotku plochy. Ani pre ostatné druhy kôstkovín by ste slaborastúce podnože nedoporučil? Slivky-wavit alebo wangheimova?... celý příspěvek >
Pozdní slivoň Presenta, 22.9.2017
Ako je to u Presenty so šarkou? Je odolnejšia?                                                        ... celý příspěvek >
Jakou podnož pro meruňku, 22.9.2017
Len do najlepsich poloh s kvapkovou zavlahou a hnojenim, kvalitnou podou, s minimalnym rizikom jarnych mrazov. Len cierny uhor. Sucho u nás nebýva, často tu prší, pôda je ťažšia ílovitá hnedožltá, v lete dlho drží vlahu. Prečo s minimálnym... celý příspěvek >
Haroma, 5.8.2017
Tento rok by mohla u nás Presenta dozrieť ale PODMIENKOU je teplé a slnečné počasie aj v septembri-září ako to bolo minulý rok. Ale boli roky kedy dobre nedozrela. Poslednou odrodou ktorá u mňa dozrieva spolahlivo každý rok je Elena. Elena je menej... celý příspěvek >
Flamingo, 5.8.2017
Máte peknú úrodu na Flamingu pán Ivan, ja na štyroch stromoch broskýň odrody Redhaven, Flamingo,Suncrest, Cresthaven nemám ani jeden plod. Škoda že zatiaľ nevyšlachtili odrody odolné zimným mrazom okolo -25 stupňov.    Jano
Pocta Rubinole, 29.4.2017
Zdravím Miloši. Ani jedno, ani druhé 😃. Veď práve, že každý rok je iný čo sa týka skladovateľnosti, tento rok vydržala Rubinola neobvykle dlho. Topaz mi tiež začal vädnúť skôr, naopak Florina sa tiež prekonáva a je v celkom dobrom stave.... celý příspěvek >
Jed Akátu, 29.4.2017
Ak by Ste sa chceli začítať hlbšie...(foto). IH
Rozkvétání 2017 M+B, 15.4.2017
Rozkvétání? Nie, nie,nie - u nás to s marhuľami už vyzerá takto (viď foto). Plodíky o priemere 1-1,5 cm. O to horšie ak príde mráz, kvety sú o niečo odolnejšie než malé marhuľky. IH
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika