Příspěvky uživatele - 234.41

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meruňky 2023, 13.3.2023
Aurora sa pestovať určite dá. Treba použiť postreky.
Grosdemanche, 27.3.2022
Výborná odroda, odolná na chrastavitosť.
Třešeň nebo sladká Višeň - hledám vhodnou odrůdu, 5.3.2022
Ako je na tom Karešova a Kordia s odolnosťou na mrazy v kvete?
Kterou odrůdu jahod už nechcete ani vidět?, 28.8.2021
Aké máte skúsenosti s odrodou POLKA? Trpí nejakými chorobami?           Mala by byť vhodná na spracovanie.
Co po Cresthaven?, 28.8.2021
Máte nejaké skúsenosti s odrodou SWEET HENRY?  Mala by sa dať dlhodobo skladovať a plody by mali byť velmi velké.
Kompakta 18 brix, 21.11.2020
Kolko brix má Hargrand? Patrí medzi odrody s dobrou cukornatosťou?
Topaz nepřekonaný, 9.11.2019
Dnes som obral posledné plody Topazu - malú časť úrody som ponechal na strome dlhšie, aby boli jablká hneď konzumovateľné. Takéto "prezretie" Topaz 'znáša' výborne, plody sa pekne dovyfarbili (foto), nehnili a nepoškodil ich ani hmyz. Konzistencia... celý příspěvek >
Lze udělat vysokokmen ze čtvrtkmenu?, 9.11.2019
Teraz som sadil slivku odrody Hanka na myrobaláne, korunka sa začína vo výške 1m, ale aj pod ňou sa na kmieniku nachádzajú púčiky (foto). Samozrejme, takýto pomerne drastický spôsob premeny stromčeka (amputácia korunky) nie je vôbec optimálny, ale je... celý příspěvek >
Jonathan, 25.9.2019 Obsahuje fotku
7.9: Pýtate sa na Melrose - aby sme boli presní: Melrose nie je klon Jonathanu, ale jeho 'potomok' (rodičovskými odrodami Melrose sú Jonathan a Red Delicious). Pod slovom 'klon' rozumieme mutáciu danej odrody (príklad: klonmi Jonagoldu sú Jonagored,... celý příspěvek >
Zimni jablon s tvrdymi plody pozde dozravajicimi, 30.3.2019
Dobrý deň, ako je to s Topazom? Treba ho tiež postrekovať?
Orangered, 24.6.2018
Pán z Trnavska 145 mnm, mohli by ste porovnať Orangered s Maďarskou čo sa týka odolnosti na mráz, jarný moníliový úžeh, moníliu plodov a chuť? Ja mám len Maďarskú a Velkopavlovickú sú to už staršie stromy, chuťovo sú obidve vynikajúce. Chorobami... celý příspěvek >
Princess nahrada za Suncrest?, 24.6.2018
Mimmo: Ďakujem Vám za radu, skúsim Suncrest prihnojiť.      Michal 
Princess nahrada za Suncrest?, 24.6.2018
Výbornú chuť má Suncrest.  Veľmi dobrú chuť má Redhaven.  Priemernú chuť majú Flamingo a Cresthaven. Slabo priemernú chuť má Fairhaven.  Jirko 1968 nemyslím si že by u vás Flamingo dobre nedozrelo, skôr to bude odrodou.... celý příspěvek >
Maďarská, 1.6.2018
Akú máte tento rok násadu plodov na Maďarskej a Veharde?
Prepad plodov slivky, 1.6.2018
Aké máte skúsenosti s podpníkmi wangenheim a wawit so slivkami v suchých oblastiach? Potrebujú slivky na týchto podpníkoch doplnkovú závlahu? 
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika