Příspěvky uživatele - 253.99

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrody odolne praskaniu s dlhou vydrzou na koreni, 7.11.2019
Posledne oktobrove dni, den pred prvym mrazom som obral Moldovu. (juhozapad SK, Zahorie) A chut uz bola dobra, celkom som si pochutil. Je dost stavnata. Supka je vyraznejsia, bobule nie su az take pevne ako napr. Alexa, Ruslan,... celý příspěvek >
Odrody odolne praskaniu s dlhou vydrzou na koreni, 5.11.2019
Prekvapuje ma, ze povazujete Muscat Blue za trvanlivu odrodu. U mna tento rok rodila len prvy krat cca 2 strapce na koren. Nemal som ich chranene pred hmyzom a boli silne poskodene hmyzom ale i praskali. MuscatBlue som pokladal skor za skoru... celý příspěvek >
Sázet kiwi? určitě ano, je to nejzdravější ovoce na světě, 2.11.2019 Obsahuje fotku
Kiwi Hayward cca po 10 rokoch prva velka uroda (odhadom 350ks z jedneho korena) Kupene 3 sadenice Hayward z rastlinky.sk.  Cakal som nekonecne dlho na 1. kvety - 6-7rokov. Bohate zakvitol 1ks a bol to samec -  velmi som hresil na... celý příspěvek >
Sázet kiwi? určitě ano, je to nejzdravější ovoce na světě, 31.10.2019
Dolezita vec: Kiwi po zbere NIKDY nie je v konzumnej zrelosti. VZDY ho treba nechat dozriet po obrati. Dozrievanie sa silne urychli za pritomnosti jablka, bananu - dajte ich spolu do jedneho sacku - kiwi + 1 jablko. Kiwi vydrzi v chlade az do... celý příspěvek >
Kiwi po ranním mrazíku, 30.10.2019
Najvetsim nepriatelom kiwi su jarne mrazy. Kiwi skoro rasi a vyhonky mraz celkom spali - to znici aj celu tohorocnu urodu. Nebyva problem, s vyrasenim novych ociek, kiwi dobre zregeneruje po mraze. Ale treba dobre zvazit, kde kiwi sadit - v akej... celý příspěvek >
Sázet kiwi? určitě ano, je to nejzdravější ovoce na světě, 30.10.2019
Kedze vam predtym stihlo dozriet, tak s vysokou pravdepodobnostou to je otazka rezu. Nesmiete ho nechat prehusteny a pretazeny. Rezom zabezpecite oboje. Rezat treba vzdy na jar. Potom je dobre (nie nevyhnutne) skracovat aj jednorocne vyhonky v lete... celý příspěvek >
Odrody odolne praskaniu s dlhou vydrzou na koreni, 26.10.2019
pan Milan Fiala otazka priamo na Vas: pozeram na sposob pestovania vinica ako na tomto vasom obrazku. Je to v sade komplet zatravnenom a okolo kmena vinica je nieco ako plastova valcova ochrana. Takyto sposob pestovania som este nevidel, akiste... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 25.10.2019
U mna tento rok tiez jeden ker Alexa co bol extremne napadnuty roztocmi, mal slabu urodu. Ja som to roztocom nedaval za vinu, ak si dobre pamatam aj nasada kvetov bola slaba, opelenie bolo dobre... no mozno ze to tie roztoce ovplyvnia nasadu, lebo... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 20.10.2019
Ked Atos vydrzi 3 mesiace, to je skvele. Mucnatka na Atose a Evereste tento rok bola silna preto, ze su v tom vinohrade, ktory ste nestriekali?...ci su viac citlive? U odrody Podarok bratu vas zaujalo, ze maju malo semien?...uvadzaju 2ks... celý příspěvek >
Odrody odolne praskaniu s dlhou vydrzou na koreni, 20.10.2019
Dakujem za tipy. Super, ze vas tiez zaujimaju taketo 'novorocne' odrody. Potencialne to bude asi zaujimat mnohych dalsich ludi, ked sa dozvedia, ze aj taketo odrody existuju... hlavne tych co maju viac miesta v zahrade. Kaluginova bezsemenna... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 19.10.2019
Ake mate skusenosti s odrodami?: 1. Podarok Bratu (Talizman x Velika) od Kalugin-a 2. Everest (Talisman x K81) od Pavlovskij 3. Pegas(Cezar x Dukat) od Karpusev-a ak viete aj zhodnotit odolnost praskaniu, hnilobe, vydrz na koreni po... celý příspěvek >
Odrody odolne praskaniu s dlhou vydrzou na koreni, 19.10.2019
Vidim taky paradox: Ludia sa casto nahanaju za ultra skorymi odrodami. Ja mam najskorsie Garold, SuperExtra, Galachad - v zasade medzi nimi vyrazny rozdiel v termine dozrievania nevydim, skor tam hra rolu ich konkretna poloha, zatazanie a... celý příspěvek >
Odrody odolne praskaniu s dlhou vydrzou na koreni, 19.10.2019
Blizi sa koniec oktobra a hrozno sa nam mina. Zostava nam uz len na par dni. Alexa, Moldova, trocha Svetlana. Tak to bolo aj minuly rok... na konci sezony nam hrozno najviac chyba. Ja citim nedostatok sort zrejucich v septembri a s vydrzou... celý příspěvek >
Padlí na rezistentních odrůdách angreštu, 6.10.2017
Tento rok som mal na listoch egresu Pax silnu mucnatku - opadali predcasne skoro vsetky listy, no plodoch som si ju nevsimol. Susedny Hinomaki Red mucnatku nemal vobec. Pax ma byt rezistentny voci americkej mucnatke. Pozeral som obrazky mucnatky na... celý příspěvek >
Ohenry, Guglielmina, Fairtime - velmi pozdni broskvone, 4.10.2017
Ake mate tochtorocne skusenosti s velmi neskorymi odrodami broskyn? V ochode som kupil 2ks plodov broskyne odrody Tardibelle (velmi neskora) z Talianska - len na vyskusanie. A boli suche a bez chuti - viem, ze to nic nehovori o kvalite odrody len... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika