Příspěvky uživatele - 3.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jablkovy kvas meranie cukru, 5.11.2019
Děkuji pane Rafaeli, že jste mně zde citoval ohledně měření neprokvašeného podílu bez vlivu alkoholu. Jste seriózní. Václav
Destilát z medu - zná někdo návod na naložení kvasu?, 5.11.2019
Dělám medovici z medové krystalické pěny která se sbírá při čištění medu z povrchu. Do kotle dám 100L vody, ohřejí a rozpustím 35 kg medové pěny, ohřívám na cca 85 C, seberu velkým sítem pyl, vosk a jiné necistoty. Po vychladnutí znovu seberu z... celý příspěvek >
Trnkovica (trnka obecna), 4.11.2019
Já jsem vyřešil těsnění víka se sponou tak, že jsem na původní těsnění nalepil těsnění do okenních křídel a mám po starostech s netěsnostmi. Václav
Palenka z datli?, 3.11.2019
Ty datle před 58 mi léty nenapadl brouk, osobně jsme na ně chodili do JZD, byly jich tam na zemi hromady, to byla náhrada za tanky, jež jsme posílali spřáteleným režimům na blízkém východě. Byl to pěkný dárek všem domácím palicum. Václav
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika