Příspěvky uživatele - 251.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pravokořenné stromy, 4.11.2019
Díky, ale to tu asi neseženu. Možná to panennské... a zahlídl jsem v lese jednu jabloň s pidijablíčkama - to je ono? A neměl byste tip na nějaké novější vhodné odrůdy?
Pravokořenné stromy, 4.11.2019
Když je tu toto téma, zeptal bych se - semena kterých odrůd (jabloní) lze použít na tvorbu semenných podnoží, aniž by bylo pravděpodobné, že budou trpět nějakým neduhem? Na semenné podnože roubuji jen tak mimochodem v koutě sadu, nechci s tím mít... celý příspěvek >
Sázet kiwi? určitě ano, je to nejzdravější ovoce na světě, 3.11.2019
Kiwi už nikdy víc. Zkoušel jsem je na zahradě, ale mrazík na přelomu dubna/května je tu pravidlem, takže omrzne. Zkoušel jsem je nahoře na kopci v sadu, ale téměř vůbec nerostou. I po 2 letech výška tak 30 cm. Na jaře vždy vyraší, a pak celou sezónu... celý příspěvek >
Výsadba hrušně, 1.11.2019
Kompost v žádném případě kořeny nespálí. Pokud dáte přes sezónu kolem stromku mulč (např. posekaná tráva), zemina se pod ním neutuží (mám prakticky ověřeno).
Podnož hrušně - kdoule, 29.10.2019
Našel jsem štítek pouze ke kdouli Vranja, podnož "kdoule". Ostatní hrušně mám "kawkazská" nebo "hrušňový semenáč". Ty 2 nejstarší, které mám na zahradě, jsem si tenkrát ještě neevidoval, byly to moje první stromky. Ale jsem přesvědčen, že tam taky... celý příspěvek >
Podnož hrušně - kdoule, 29.10.2019
Zkuste si odpovědět na otázku: zaznamenala jste někdy někde, že by někomu zmrzla zakořeněná hrušeň? Nebo kdoule?
Podnož hrušně - kdoule, 28.10.2019
Přesně tak. Mám sad 500 m od domu, na kopci o 30 m výš. Před hodinkou jsem dosazoval nějaké stromy - v sadu bylo 8.5°C. Když jsem sjel domů, bylo tu 1.5°C! V sadu vše kvete a raší tak o 1-2 týdny (např. moruše i o měsíc) dřív, než dole v zahradě.... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika