Příspěvky uživatele - 233.71

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přeroubování starší jabloně, poraďte, 3.1.2020
Zdravím a zdraví přeji. Jak vidíte z názorů na vlákně, vše je možné. Můj názor:  Pokud máte děti (vnoučata) ve věku 4-7 let, nechte jim strom na lezení. Pokud trváte na přeroubování, potom radikálně. Tzn. Teď v zimě odřezat 3 nejnižší boční... celý příspěvek >
Kmínek mladé třešně, 21.12.2019
Zdravím pane 101,7.  Moc děkuji za radu. Mám stejný problém u višně Kereská. Budu se tedy řídit přesně podle Vašich rad.   vf
Zimní odrůda - vhodný výběr, 2.11.2019
Zdravím, jsem sice málo zkušený amatér ale dovolil bych si Vám poradit. Bohemii ne, ta má ráda volnost. Zastřihávání konců větviček se jí moc nelíbí. Sirius je vzrůstný triploid, to na vřeteno taky moc není vhodné. Zbývá tedy Rosana,... celý příspěvek >
5 TOP odrůd jabloní, 1.11.2019
515mnm Moje volba: 1. Juno/Allegro - pro děti       2. Mio - pro vosy a sršně    3. Kříženec (HL186A) - pro ženy        4. Rubín - pro... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika