Příspěvky uživatele - 234.208

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Podnož hrušně - kdoule, 29.10.2019
Ja som tento rok dak na internetove rady a vonkajsie rajcata polial len po vysadeni a pekne si rastli, ale bolo dost zrazok tuto sezonu oproti minulym rokom. Asi nieco na tom bude, ze korene idu do hlbky. S paprikami to je ine, su narocnejsie na... celý příspěvek >
Asimina Triloba, 9.5.2018
Blanka S.: Netreba ju sťahovať. Pokojne ju zasaďte na trvalé stanovište - tam kde ju chcete mať. Netreba s ňou robiť nič špeciálne, Asimina sa o seba postará. IH
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 9.5.2018
Hruška General LeClerc na podpníku dula, zasadená v okt.2017. Povýsadbový rez je na foto 1, súčasný stav na foto 2,3. Charakter vyorávky (išlo o minimálne 2-ročný stromček s bohatým koreňovým systémom) umožnil postupovať trochu netradične. Po výsadbe... celý příspěvek >
Ohenry, Guglielmina, Fairtime - velmi pozdni broskvone, 10.10.2017
Dobrý deň Tomáš Ďakujem vám za zhodnotenie dozrievana velmi pozdních odrôd broskýň v tomto chladnom a upršanom počasí.     Jano
Hvězdné odrudy - rezistenti a žlutoplodé odrudy, 10.10.2017
Lucasova poslední dobou vydrží max. do druhé poloviny listopadu, Tá moja Lucasova pravda ak je to Lucasova vydrží zhruba do polovice januára-ledna.Dužina ale nie je moc aromatická, plody sú stredne veľké. Mám štyri odrody ktoré mi rodia:... celý příspěvek >
Staré odrůdy, 20.2.2017
Zaujímalo by ma aké odrody žltoplodých jabloní sa predávali v Československu v ovocných škôlkach polovici osemdesiatych rokov.
Kuresia, 17.10.2016
Plantex oznamuje, že pan Jano si má přijít koupit tu Kuresii. Sice není levná, ale furt lepší než Limbach, ten je spíš pro bohaté.
Mrazuvzdornost fíkovníku a olivovníku, 14.9.2016 Obsahuje fotku
Tento rok mi prvýkrát dozreli na figovníku 2 generácie fíg. Prvá ešte v júli, druhá dozrieva teraz. Je to zvláštne, ale jarné mrazy aj všetky vrtochy tohtoročného počasia zvláda figovník lepšie než viaceré "domáce" ovocniny. Narástol o vyše meter,... celý příspěvek >
Araucaria araucana (Blahočet čilský) - zazimování, 18.6.2016 Obsahuje fotku
Zdravím, Okawango. Araukária pekne "jede", ako môžeš vidieť na foto. O pár týždňov bude už vyššia než ja. Mám z nej radosť. IH
Opuncie - choroba, 4.11.2015
Moja Opuncia chytila nejaku chorobu že okolo trňou a výhonkou sa vytvorili čierne škvrny a tŕne začali miznúť a mlade výhonky uhynuli. Čo to môže biť?
Elena, 5.10.2015
Mám zasadenú ELENU od roku 2004 a nikdy som na nej nemal moniliózu na plodoch.ELENA sa hodí do oblastí kde nedozrieva PRESENTA pretože je omnoho menej náročna na teplo. PRESENTA ani v oblasti stredného Považia dobre nedozrieva.A to je teplá oblasť... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika