Příspěvky uživatele - 239.172

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co vaše réva 2019?, 28.10.2019
Měl bych dotaz... tento týden hlásí již noční mrazíky.Na jaře zasazené sazenice jsou od půl do dvou metrů vysoké.Chtěl bych teď nakopčit růvek kvůli mrazu... nebude to ničemu vadit, pokud bude místo roubu již teď zahrnuté, když ještě není ta pravá... celý příspěvek >
Datura (durman)?, 1.8.2013
Krmíte-li ptáčky slunečnicí (či nějakou směsí), semínko mohlo pocházet třeba právě odtud. Taky nám občas pod krmítkem vyroste kdeco a i durman se tam objevil. Josef.
Neznámé balkónovky, 1.8.2013
Jo, právě jsme kápli na to jedno procento :-) Josef.
Poradite s urcenim?, 1.8.2013
S kalinou Sargentovou jsem se (pokud vím) osobně ještě nesetkal, ale podle vyhledaných fotek se zdá, že je s kalinou obecnou skoro stejná (botanici a lepší znalci by je podle detailů morfologických znaků jistě rozlišili). (U kaliny javorolisté... celý příspěvek >
Co nám to tak krásně kvete na balkonu?, 1.8.2013
Všelicha iberkolistá (Brychycome iberidifolia) má sice také podobně jemný charakter růstu, ale (obvykle) fialové květy "sedmikráskovitého" charakteru... Na fotce je podle mího názoru nějaký letničkovitý šater - "závojíček" - rod Gypsophilla (druh... celý příspěvek >
Znáte někdo tenhle strom?, 1.8.2013
S brslenem souhlasím v každém případě a je dost pravděpodobné, že to bude i ten brslen evropský, protože je nejhojnější. Ale ještě by to mohl být třeba brslen širolistý či křídlatý... A je to už pořádný macek! Josef.
Neznámé balkónovky, 1.8.2013
Tak jsem tady a hned musím říci, že mne paní Marie přeceňuje. S určením kytičky na první fotce se shodneme: jistě se jedná o okrasný tabák - Nicotiana (ale druhové jméno marně lovím v paměti - pokud to není sargentiana). Druhou kytičku ještě... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika