Příspěvky uživatele - 128.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím o radu jak a kdy ostříhat, 28.6.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, poprosil bych Vás o radu věčnému střihači. Mám na zahradě jednu slivoň - Katinka. První rok to byl jen špičák a na radu ze zahradnictví jsem jí zkrátil 5 oček nad zamýšlenou výškou kmene a vyhnané větve jsem se snažil rozhýbat co nejvíce... celý příspěvek >
Carmingo Orange Summer, 27.10.2019
Taky bych se rád o ní něco dozvěděl... Konkrétně jak brzy nebo pozdě kvete kvůli mrazíkům.
Redhaven, 14.8.2015
Red Haven už sklízím a letos má výraznější-lepší-sladší chuť než vloni. Vysvětluji si to menším objemem broskví v důsledku sucha a tím větší koncentraci fruktózy.
Siamská dvojčata švestek, 30.5.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, na slivoni odrůdy Stanley máme čtvrtinu plodů srostlých po dvou. Neví někdo čím to je? Děkuji.
Myši žerou myši?, 9.11.2014
To by člověk nedělal skoro nic jiného.. Moje myši spolehlivě přitahuje arašidové máslo. Páčka pastičky se jím dá pěkně pomazat. Ale rejsci to dokážou olízat aniž by past sklapla .
Prosím o identifikaci tohoto hlodavce, 9.11.2014
Děkuji!
Co mi to vyrostlo na zahradě za chlupatou dýni?, 9.11.2014 Obsahuje fotku
Sklizeno, ochutnáno. Chuť jako ovocný dort se šlehačkou .... Rozhodně se nedá hovořit o pachuti, neboť můj první chuťový dojem byl okurka. Druhý dojem směs okurky a cukety. Myslím, že použití v kuchyni může mít jako okurka. Škoda, že semena jsou asi... celý příspěvek >
Prosím o identifikaci tohoto hlodavce, 9.11.2014 Obsahuje fotku
Nevypadá ani jako myš domácí, hraboš, rejsek, hryzec.. Zakousla to kočka na zahradě.
Sklizeň česneku, 18.8.2014 Obsahuje fotku
Letos jsme sklidili 5 druhů paličáku: Dukát, Vekan, Slavín, "Petrák" (od příbuzných, neznámý druh), a "čína" (můj hokus pokus s konzumním česnekem prodávaným v Kauflandu), a jeden nepaličák (Lukan). Jak je vidět z obrázku, nejlépe vyšel "Petrák", na... celý příspěvek >
Ořešák seifersdorfský stále neraší, 1.5.2014
Dobrý den, jak to nakonec dopadlo. Jsme na tom stejně, jen o rok později.. Luděk
Kdy po zasazení začne broskvoň rašit?, 1.5.2013
Děkuji za odpověď, dodal jste nám naději!
Cuketa zahnívání plodů, 29.7.2012 Obsahuje fotku
Zkušenost z léta 2012 s kulatou cuketou (viz. obrázek).... Příští rok se vrátím ke klasické cuketě, která nikdy nezahnívala.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika