Příspěvky uživatele - 61.51

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování rajčat v interiéru - třetí sezóna, 13.11.2019 Obsahuje fotku
Děkuju Milane,  nicméně rajčata se asi ke svému konci blíží - listy začínají vadnout a dvě rostliny mají hnědý stonek, flíček měly už od přenesení domů, jen se to časem rozlezlo, naštěstí plody to přímo neovlivnilo. Nové květy nenasazují a... celý příspěvek >
Pěstování rajčat v interiéru - třetí sezóna, 8.11.2019 Obsahuje fotku
Přidávám fotku, jak vypadala moje rajčata koncem října, asi měsíc po odnesení do interiéru. Dostala odrazovou fólii. Zhruba polovina květů zaschla a upadla, myslím, že hlavně proto, že občas nejsem pár dní doma, a zvlášť, když bylo ještě hodně... celý příspěvek >
Zelenina na pole, 25.10.2019
Dobrý den, jen chci varovat před pachovým ohradníkem, zkoušeli jsme to, dokonce mnohonásobně hustěji, než doporučuje výrobce a nefungovalo to. Smrdělo to tak, že to vadilo i nám, ale srnám ne :)  Pomohl jedině plot, výška min. 140 cm. Na... celý příspěvek >
Pěstování rajčat v interiéru - třetí sezóna, 10.10.2019 Obsahuje fotku
Poslední pokus o vložení fotky správně - jsou to fotky z mobilu. Elen
Pěstování raných rajčat v nádobách, 8.10.2019
Dosud jsem používala spirály, tam si víc jak 1 kmínek na 1 spirálu neumím představit a píchat 3 spirály do jednoho květináče už bylo trochu podivný, drahý... a nestabilní.  Jak to tedy děláte - používáte tyčky (co výhon, to samostatná tyčka)... celý příspěvek >
Pěstování raných rajčat v nádobách, 8.10.2019
Děkuji za všechny příspěvky.  Když pěstujete v květináčích tyčková rajčata, kolik necháváte výhonů? Zkoušela jsem pěstovat na 1 až 3, výška rostliny asi 1,8 m. Tři výhony měla rostlina problém utáhnout, dva fungovaly jen u jednoho Goldkrone... celý příspěvek >
Pěstování rajčat v interiéru - třetí sezóna, 8.10.2019 Obsahuje fotku
Mám je vevnitř asi 14 dní, do té doby byly přes den venku, v noci, když bylo míň než 5-6°C, tak v garáži.  Hnědá skvrna na stonku se zvětšuje, ale zatím to nechávám být, spíš počítám s tím, že toho z rajčat stejně moc nebude, jen mi bylo... celý příspěvek >
Pěstování rajčat v interiéru - třetí sezóna, 6.10.2019 Obsahuje fotku
Děkuji, kdyby bylo jen na mě, už mám grow ledky i odrazovou fólii, ale manžel měl potíže už s tím vůbec ty rajčata doma snést, tak musím polehoučku :) Rostliny vypadají hezky, zatím... Na jednom stonku se ale objevil hnědý flek - že by plíseň... celý příspěvek >
Pěstování rajčat v interiéru - třetí sezóna, 6.10.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den,  také mám rajčata doma, i když vcelku neplánovaně. Chtěla jsem prodloužit sklizeň a někde jsem vyčetla, že rajčata dobře dozrají i v interiéru, když mají v půlce září (kdy se přendají) nasazené zelené plody. To jsem bohužel úplně... celý příspěvek >
Pěstování raných rajčat v nádobách, 27.9.2019
Rajčata ve 2 l květináčích? To zírám... jsem zvědavá, jak moc budou prokořeněné ty moje, až je vyndám... a to jsem si říkala, že je v těch 25 l trápím :) Loni jsem ještě měla fóliák, ale hodně tu fouká, tak nepřežil. Nový tedy nemá cenu a skleník... celý příspěvek >
Pěstování raných rajčat v nádobách, 27.9.2019
Děkuju za odpovědi, bohužel můžu psát až teď, dosud se mi okno "Text příspěvku" vždy do vteřiny zavřelo a nebylo kam psát... stává se vám to taky? Stupické už mám koupené, Gardenberry, Start a balkonovky taky seženu. Kdyby byla možnost od Vás... celý příspěvek >
Pěstování raných rajčat v nádobách, 25.9.2019
Jaké odrůdy a postupy se Vám osvědčily pro pěstování v květináčích pro co nejranější sklizeň? Letos jsem v květináčích pěstovala poprvé, rajčata jsem zasela koncem února – Jahodo, Bejbino, Goldkrone a menší černá \"No name\" od kamarádky. Podmínky... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika