Příspěvky uživatele - 165.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Další pokus o vypěstování meruňky?, 20.5.2021
staré stromy ještě k tomu semenáče většinou netrpí tou hromadou nemocí co na ně život chystá, nyní se k tomu ještě přidává sucho, které decimuje hlavně broskvoně a nektarinky. Starý strom má kořeny hluboko, a široko, ledacos vydržel, živiny si najde... celý příspěvek >
Odumiraní větví, 20.5.2021
Nevím jak kde, ale u nás je velký broskvový masakr, v okolí téměř všechny stromy proschlé seschlé tu a tam v korunách něco maličko zazelenalého ale aktuální pohled žalostný, osobně mě najednou odchází 5 stromů, ještě loni celkem vpořádku kvetly stáří... celý příspěvek >
Meruňka z pecky, 20.5.2021
u nás praha západ se moc merunkám nedaří, kupované odcházejí na mrtvice, trpí přísušky, poslední roky zalévací katastrofa, na jaře namrzají, ale jedna paní má na zahradě dva obrovské stromy meruněk stáří 20+ let, úroda velmi bohatá a jsou to... celý příspěvek >
Vzdušné potápanie - zakoreňovanie ovocných stromov, 18.5.2020
Dají se dohledat zajímavá videa, vodní air learing, kelímek nebo pytlik naplnit vodou, zespoda nasadit na půlku v půlce zespodu rozříznuté větve tak, aby jedna půlka byla ve vodě druhá normálně roste, jsou tam i vidět krásné kořeny, jestli to... celý příspěvek >
Pěstování broskvoní v ČR končí, co vy na to?, 18.5.2020
no u nás,.. lehce severní strana, střední čechy, jaro 2 ze 3 roku vše omrzne, kadeřavost stromy oslabí a léto a sucho zničí zbytek urody když nějaká je, protože nám již pár let 3 z 5 stromů hlavně nektarinky kvůli dobré plodnosti přisychají na... celý příspěvek >
Řízkování, 24.10.2019
osobně si myslím, že množit ovocné stromy z větví je možné, (zkouším asi 4 měsíce) kdyby si někdo chtěl hrát, volím tento postup... nařežu větvičky, řezy namočím do včelího vosku (používám materiál rovnou z včelách plástů i s košilkama roztavený... celý příspěvek >
Airlayerying, 12.7.2019
právě jsem sundal z jabloně první 2 "rouby, co air layeringově (dle you tube) pustili kořeny cca 10 cm... takže to možné je.. třetí měl jen velký zával možná se chytne..tam kořen nebyl, na stromě byli přes zimu.. byly v igelitové košilce přes zimu,... celý příspěvek >
Air layering fruit trees - množení ovocných stromů, 12.7.2019
právě jsem sundal z jabloně první 2 "rouby, co air layeringově (dle you tube) pustili kořeny cca 10 cm... takže to možné je.. třetí měl jen velký zával možná se chytne..tam kořen nebyl, na stromě byli přes zimu.. byly v igelitové košilce přes zimu,... celý příspěvek >
Vzdušné potápanie - zakoreňovanie ovocných stromov, 12.7.2019
právě jsem sundal z jabloně první 2 "rouby, co air layeringově (dle you tube) pustili kořeny cca 10 cm... takže to možné je.. třetí měl jen velký zával možná se chytne..tam kořen nebyl, na stromě byli přes zimu.. byly v igelitové košilce přes zimu,... celý příspěvek >
Roubování ze stromu na strom, 2.4.2019
eště doplnění, z těch 3 roubování ze stromu hned na strom, během roku ze stromu na strom se mi vždy v každém nějaký roub podařil, nepodařilo se mi až poslední roubování asi září, což bylo kopulací na tenké větve... a už mohoo být mozdě na... celý příspěvek >
Roubování ze stromu na strom, 2.4.2019
jsem amatér, co si pustil pár videí na youtube, každopádně rouby v ledničce přischly, manželka prskala, že se tam nic nevejde, takže úspěch nula, ještě zuřivá polovička.. takže jsem během roku, rouboval ze stromu na strom, jabloně, tuším květen,... celý příspěvek >
Meruňka z pecky, 5.3.2019
kdesi jsem četl, že problém je, že mirobalán nahoru posílá jiné složení živit, než merunka potřebuje, když má strom výborné podmínky, tak se s tím srovná, když ale je v okrajových místech s mrazíky, vyrovnává se s tím hůře další problém jsou... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika