Příspěvky uživatele - 68.23

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak ostříhat korunku mandloní?, 4.11.2019
Dobrý večer - také jste si ze mne přišel dělat legraci? Nikdy jsem pod tou chudinkou neměla na mysli, že je stromeček špatný, ale že je chudák, neboť nevím, co s ním. Od pátku hledám literaturu, informace na internetu - ale marně, kniha o pěstování... celý příspěvek >
Jak ostříhat korunku mandloní?, 4.11.2019
Děkuji vám, vlastně jako jedinému, neboť jste mi dal radu a mohu se od ní odrazit.
Jak ostříhat korunku mandloní?, 3.11.2019 Obsahuje fotku
...a ještě ta druhá chudinka.
Jak ostříhat korunku mandloní?, 3.11.2019 Obsahuje fotku
Dobrý večer všem, v pátek dorazily nové stromečky mandloní, sice jsme je s mužem zasadili (169 m.n.m.) - ale já jsem z nich zoufalá a nevím, co si s nimi počít. Jsou to - nevím, jak to popsat, možná - chaoticky obrostlé špičáky (?!), s čímž jsem... celý příspěvek >
Sázení stromků v suchých lokalitách, 27.10.2019
Marku - ještě jednou dobrý den:-) - jak prosím zapravujete ten granulovaný hnůj? Že bych se inspirovala, jak to dělat dobře:-) Ester
Jabloň, která snáší přísušek a lze ji zakoupit letos (170 m. n. m, 27.10.2019
Omlouvám se, nepodepisuji se  - Ester. A panu Z. se omlouvám za hrubajznu... júh... "my" samozřejmě
Jabloň, která snáší přísušek a lze ji zakoupit letos (170 m. n. m, 27.10.2019
Také jsem se letis rozhodla vše mulčovat, Marku: k dospozici mám tedy jen seno, zato hodně sena a mulčuji stromky i keříky. Sláma by byla lepší - na druhou stranu lepší vrabec v hrsti, viďte:-) Jsem nadšená z toho, jak je pod senem krásně vlhko,... celý příspěvek >
Jabloň, která snáší přísušek a lze ji zakoupit letos (170 m. n. m, 27.10.2019
Milý Z., ano je to tak, jak popisuje, naproto přesně! Je to zajímavý nápad s tím jílem, to nás nenapadlo, mi přidáváme (zkoušíme poprvé) hydrogel - přesně jak říkáte: pro začátek. Také dáváme trubku do země při sazení stromečků, ale vše je právě... celý příspěvek >
Jabloň, která snáší přísušek a lze ji zakoupit letos (170 m. n. m, 25.10.2019
To se právě obávám, že ne:-) Já jsem ten špičák tedy koupila, zasadila tento týden, ale je to takový prouteček, je potřeba, aby ještě zesílil, tedy zakládat korunka se bude až další jaro (ráda bych min. v 1,50, je to podnož M7). Jak dlouho trvá... celý příspěvek >
Jabloň, která snáší přísušek a lze ji zakoupit letos (170 m. n. m, 25.10.2019
Děkuji. Sousedi pěstují túje a anglické trávníky, případně brambory. Velké ovocné stromy tu už právě v zahradách nejsou, všude vidíte zákrsky a velmi se tu obecně zavlažuje - to jsme se právě dozvěděli, že se tu zalévalo odjakživa, ale taková sucha... celý příspěvek >
Jabloň, která snáší přísušek a lze ji zakoupit letos (170 m. n. m, 25.10.2019
Velmi vám děkuji za reakci. Ano, zdroj vody máme a samozřejmě mladé stromky je potřeba zalít. Nové stromy sadíme na semenáči právě z tohoto důvodu. Myslím však, že semenáč + odolná odrůda snášející přísušky je u nás nutností a to z výše popsaných... celý příspěvek >
Jabloň, která snáší přísušek a lze ji zakoupit letos (170 m. n. m, 25.10.2019
Dobré odpoledne, s dovolením bych se s vámi zkušenějšími potřebovala poradit. Hledám velmi intenzivně, ale bezúspěšně novou jabloň, která není vybíravá na půdu a snáší i přísušek a kvete nejlépe středně pozdě (jako Ontario) či středně... celý příspěvek >
Je možné přesadit týden zasazený stromek?, 24.10.2019
Dobrý den, zasadili jsme jabloň, ale teď po cca týdnu jsme si uvědomili chybné umístění a rádi bychom stromek přesadili na jiné místo. Můžeme stromek ještě přesadit nebo mu ublížíme, popř nějak zásadně zarazíme zakořenění (a následný... celý příspěvek >
Zatřižení větviček u týden zasazených stromků, 23.10.2019
Děkuji všem za rady. Nechám tedy větvičky tak, jak jsme stromek přivezli ze školky (některé jsou tedy opravdu dlouhé) a stříhat se bude až na jaře rovnou.
Zatřižení větviček u týden zasazených stromků, 23.10.2019
Případně se ještě dozeptám, zda mohu již nyní odstřihnout konkurent, nebo ten až na jaře.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika