Příspěvky uživatele - 13.164

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co mi žere slepice, 17.10.2019
všechny pozabíjí obvykle tchoř. Nevím co tohle dělá. Sousedka šetřila místem a tak si dala králikárnu těsně k potoku. Pak jen chodila a naříkala: něco mi žere králíky a já nevím co.  Já to věděl, protože všude pozoruji přírodu od malička.V zimě... celý příspěvek >
Živý plot z muchovníku – jak založit a udržovat, 17.10.2019
má ho pátý rok a tak malý? může se to stát s divokým muchovníkem. Já počítám kdekoliv blízko zahrady dát jedině šlechtěné, aby to bylo i na ovoce. Odrůda Martin, Thiesen, Princ Charles, a jiné. Ty všechny dorostou asi 5m výšky a pak už na plody... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 17.10.2019
koupil jsem repelent pípák, jede to na slunce stále.účinek ůžasný krtci zmizeli, ale po půl roce byli zpátky.Zvykli si ted jsem koupil jiný pípák, ultrazvukový, ten má nevýhodu že je- de na dražší baterie a ty se musí dvakrát v roce dát... celý příspěvek >
Odrůda rajčete, 17.10.2019
to mohu potvrdit, malinká rajská jablka netrpí plísní listů.
Klíčení jablka ze semene, 17.10.2019
semena většiny stromů a keřů mírného pásma nemohou vzklíčit proto, že uvnitř semene není klíček.Je tam jen opylená bunka /a vy nevíte čím opylená a jaké vlastnnosti to mělo/. opylená bunka udělá klíček jen tehdy když bude v zimě venku, ještě... celý příspěvek >
Prince je výborné, poroste mi tady?, 17.10.2019
poroste tady dobře, nebo má mušky?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika