Příspěvky uživatele - 11.124

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Delor, 17.10.2019
Je to škoda, Delor patří k tomu nejlepšímu, co mám na zahradě. V letošním nepříliš příznivém roce navíc zachraňuje úrodu.
Car Alexander?, 17.10.2019
Ony nebyly nahrazovány samy od sebe. Oni je nahradili ti, co je pěstovali. A nahrazují je dál. Stačí se podívat, o jakých odrůdách se tu píše. U řady z nich je vhodnost do našich podmínek přinejmenším problematická.
Kalipso, 27.2.2018
Na plodech Hanity jasné známky šarky vidět nejsou (na listech ano). Přesto si myslím, že se virus PPV na této odrůdě projevuje. Nižší plodností a nižší cukernatostí. Alespoň mám ten pocit, když porovnám mladý (zatím zdravý) stromek se starším, ... celý příspěvek >
Přikrývání stromků, 27.2.2018
S tím stříkáním - domnívám se, že myšlenka je nepřetržitě během trvání mrazu rosit, čímž se zvýší teplota To si tedy neumím představit. Pokud bych celý tento mrazivý týden nepřetržitě stříkal (mlžil), tak jednak se nedoplatím za vodu a pak díky... celý příspěvek >
Konec pesticidů pro zahrádkáře?, 9.3.2017
A kolik před 80 lety pracovalo v zemedelstvi lidi? Ano, prakticfky všichni, co žili na vesnici. Dnes ti lidé buď berou dávky nebo jezdí do 30km za prací do města. Nevím, co je lepší.
Konec pesticidů pro zahrádkáře?, 9.3.2017
Paní N.K., bez chemické ochrany plodin by se nevypěstovalo vůbec nic.  Takže si to trochu srovnejte v hlavě, jak chcete uživit planetu bez chemické ochrany? To jsou sice silné argumenty, ale pro jejich potvrzení chybějí objektivní... celý příspěvek >
Převislé jahody, 30.5.2016
Prvni kvety musi se oriznout a ty slahony vzdy se oriznou asi tak v pulce... protoze kerik se pak zameri na rozmnozovani a nebudou zadne kvety...
Problém motor Briggs Stratton 15,5 HP, 7.10.2015
Dobrý den, mám také problém s motorem, protéká mi benzín do oleje. Co s tím? Děkuji Martin
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika