Příspěvky uživatele - 135.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pokus s bramborami, 15.1.2020
Semena jsou označena roky 2015- 2017. Vyséval jsem 7.1.. a zatím nic. Rajčata už mám vyklíčená, zasypaná a vylezlá. Možná jsem ta semena brambor měl mírně zasypat, rajčata zasypávám až vidím klíčky. Nedělám si z toho hlavu, je to jen pokus. Dnes jsem... celý příspěvek >
Rajčata pro rok 2020, 16.10.2019
Vědci tvrdí, že sloučenina nalezená v rajčatech může pomoci řešit problémy s plodností u mužů. Bylo prokázáno, že doplněk stravy obsahující lykopen - pigment, který dává rajčatům červenou barvu - zvyšuje celkovou kvalitu spermií zlepšením jejich... celý příspěvek >
Rajčata pro rok 2020, 16.10.2019
Adriano, můžete napsat o Vaší sezóně 2019 s rajčaty něco víc? Rád si něco přečtu.            Vladimír
Jak vypudit krtka, 15.10.2019
Tomu se říká \\\"Krtkova pomsta\\\". Noví nájemci po odchyceném krtkovi, hlodavci (hraboši, křečci, myši, hryzci, potkani. atd.) dokáží za rok vyprodukovat mnohočetné potomstvo (několikanásobně větší než ti krtci) takže máte do budoucna postaráno o... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika