Příspěvky uživatele - 63.95

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nej odruda a nej zklamání 2019, 15.10.2019
Dovolím si založit téma pro letošní rok. jak dopadly odrůdy u vás? Poprosím o polohu, odolnost chorobám, úrodu a kdy dozrála a zda a čím a jak často jste stříkali. Jaké odrůdy byla pro vás letos v tomto upršeném a chorobami stíhaném roce nejlepší a... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 15.10.2019
Musím se v hodnocení chuti k Mevikovi přidat. Měl jsem možnost ochutnat a je to jedna z pro mě nejchutnějších odrůd, jaké jsem zatím vyzkoušel. Určitě jsem ho přidal na seznam odrůd k vysazení. Je zvláštní, že se o této odrůdě tady tak málo píše,... celý příspěvek >
Moruše převislá, 3.10.2019
Moruše plodí na jednoletých výhonech, proto je třeba Moruši každým rokem zásadně prořezat a sice tak, aby docházelo k postupnému zmlazování a především prosvětlení. Všechny staré výhony nemilosrdně pryč až nahoře u "hlavy", nechat jenom samotné... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 2.10.2019
Kdyby se páni šlechtitelé zaměřili spíš na odolnost proti chorobám, udělali by myslím lépe. Mě osobně je úplně jedno, jestli má bobule 10 nebo 15 nebo 20g, o tom to není, ale o chuti a odolnosti. Komu z nás by se nelíbilo mít doma odrůdy, které... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika