Příspěvky uživatele - 114.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Udírna, 26.7.2009
To dříbí už byla jenom třešnička na dortu :-)
Postavy (figuríny), 13.6.2008
Jsem zapomněl napsat, že je chci obléct do oděvů(šatu) a nevím jaký je nejvhodnější materiál na vycpávku.
Postavy (figuríny), 13.6.2008
Zdravim, rád bych se zeptal, jestli mně někdo neporadí. Chci si na zahradě udělat postavy(figuríny). Rád bych aby vydržely co nejdéle. Jaky materiál mně doporučíte(seno, sláma,...)??? Děkuji za radu
Brigs and Straton - porucha?, 23.7.2007
Dobrý den Prosím o radu, mam benzínovou sekačku s motorem Brigs and Straton dva roky starou, výkon je 5koní, při nasazování nože sem si všiml že kliková hřídel má patrnou axiální vůli, je to u takových motorů běžné, předem děkuji za odpověd.
Bambusy, 16.7.2006 Obsahuje fotku
Dobrý den, s bambusem koupenym u pana Kastnera moc dobré zkušenosti nemám. Dokonce mi správně neřekl ani jeho druh. Já jsem z Hradce Králové a na internetu jsem si našel prodejce pana Lipenského ze Žamberka ,stránky jsou www.bambusy.com a musim... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika