Příspěvky uživatele - 131.115

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Elektrická udírna z Mountfield, 25.10.2019
Problém kyselých klobas bych viděl taky možná v tom, jakou mají teplotu. Čím vlastně topite? Jak udite? Na 20/60/75?Priklad - když dam do udirny klobasy a chci udit na dvacet(studenym kouřem) tak musejí mít klobasy před tím než na ne pošlu kouř taky... celý příspěvek >
Chlupaté jádra vlašských ořechů, 17.10.2019
Takže jsem toto vlákno zhruba pročetl.Dělí se na dotaz z roku 16 a potom podobný z roku 19. Byl vlastně objasněn už několika prvními odpověďmi v roce 16. Plíseň na jádrech = špatně usušené. Žádnou plíseň, ani malou, modrou, zelenou netoleruju a... celý příspěvek >
Jak se proorávají brambory s VARI?, 13.10.2019
Když sazim tak mám radlicky vpředu, jak píšete.Zahrnu a udělám hrobky taky předkem.TLAĆÍM. Když proorávám vse otočím dozadu a tedy TÁHNU. Nejde to do nekonečna. Jenom tak, než začnete lámat nať. Druhá možnost je mít ty prooravaci kola. Já je... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika