Příspěvky uživatele - 74.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ide to aj (ne)chemicky, 9.11.2019
Je to příroda a to znamená riziko. Nicméně i to riziko se dá někdy do jisté míry omezit. Neznám situaci u Marka (jen jeho obrázky) a nemám zkušenost ani s pěstováním Moldovy, ale možná stojí za zvážení 2 otázky: Je tento způsob pěstování pro tak... celý příspěvek >
Odrody odolne praskaniu s dlhou vydrzou na koreni, 12.10.2019
Dnes jsem objevil malý hrozen odrůdy Madonna (popisoval jsem ji v tématu PIWI odrůdy). Bobule nebyly popraskané, ačkoliv letošní deště pokračují, jen v říjnu spadlo už přes 40 mm. Chuť byla pořád víceméně stejná, tedy příjemná, harmonická. Co je ale... celý příspěvek >
Zasychání a zkroucení na koncích nových vyrašených výhonů, 10.5.2019
Tak třeba hned v sousedních Zborovicích jsou místa s totálně zmrzlou révou (ale třeba i brambory a ořechy). Ovšem ne v celé vesnici, bylo to mnohdy otázka doslova pár metrů.
Co Vaše réva 2018?, 14.7.2018 Obsahuje fotku
A ještě ten obrázek odrůdy Bruno
Co Vaše réva 2018?, 14.7.2018 Obsahuje fotku
Tak nám réva začíná dozrávat. Jako první se vybarvila odrůda Katalonija (obrázek), asi o týden se opožďuje odrůda Bruno. Vše je nejméně o 2 týdny dříve než obvykle. Pro porovnání je u hroznů mince 5 Kč. Vkládám obrázky poprvé, jsem zvědav, jak to... celý příspěvek >
Super skorè odrody - Tajná Monacha, Chrust, 23.9.2017
Dobrý den, Baženu mám třetí sezónu, letos poprvé zaplodila. Mohu potvrdit velké plody, i když u mne byly maximálně kolem 15 g, ale i to je na první úrodu pěkné. Odolnost bude asi podobná jako u jiných odrůd z východu, poslední tři roky byly u mne... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika