Příspěvky uživatele - 227.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co se děje s listy paprik?, 25.3.2020 Obsahuje fotku
Co se děje s listy paprik?, 25.3.2020 Obsahuje fotku
Zdravím místní zahradníky, chtěl bych Vás poprosit o radu s výsevem paprik - do včerejška jsem tento problém nepozoroval... ale dnes zjištuji, že cca 4ks paprikám začínají žloutnout spodní listy... - DODATEK teď jsem zjistil, že to je všechno... celý příspěvek >
Natírání kmenů vápnem 2020, 2.1.2020
Ano je... jen nevim v jakem pomeru naredit..nepisou to tam..tedy pisou tam hodnoty pro travnik..mechy atd jak redit... na stromy nikoliv
Natírání kmenů vápnem 2020, 2.1.2020
Cili to v tom plastovem kbeliku mohu s klidnym svedomim pouzit pokud jsem spravne pochopil vas prispevek... :-)
Natírání kmenů vápnem 2020, 2.1.2020
Zdravím... chci se zeptat jestli máme oba to samé :-) jsem naprostý laik a letos budu natírat poprvé... vyčetl jsem, že se má nahasit vápno..ale dnes v obchodě jsem právě koupil nějaký 10kg plastový kyblík - Vápno Čerťák... (pokud se to tady smí... celý příspěvek >
Sklep a ideální vlhkost?, 16.12.2019
Zdravím... chtěl bych se zeptat jaká je asi podle vasich zkusenosti idealni vlhkost sklepa? mám pomerne vlhký sklep (vyvěrá tam spodní voda) = cca 80% a zdá se mi, že je to už moc... poličky které nebyly nalakované totální plíseň... na jabkách se... celý příspěvek >
Uleželý hnůj pod stromy, 9.10.2019
Dobrý večer... mám okolo stromků udělanou "mísu" cca o průměru 0,75-1m..zbytek tráva... jak mám zarýt hnůj do země aniž bych neporušil kořeny a zapravil tam dostatek hnoje? děkuji...
Uleželý hnůj pod stromy, 9.10.2019
Dobrý večer, používám s úspěchem pastičku SUPER CAT Voletrap na hryzce. nevěřil jsem tomu, ale opravdu fungujou...
Uleželý hnůj pod stromy, 8.10.2019
Dobrý večer, dostal jsem se k parádnímu uleželému hnoji (cca 3/4 roku) - mix koňský a kravský a rád bych dopřál svým 5-ti letým stromečkům (jabka, hrušky, švestky, broskve...) nějaké vitamíny... jelikož v tomto nejsem tak zdatný tak se chci... celý příspěvek >
Pomoc s určením Broskvoně, 7.8.2019
díky za tip... nevěděl byste proč jsou tak hrozně malé plody? vloni bych to chápal malou probírkou... ale letos jsem i přes sucho pomerně dost zalíval... celkově nemám dobrý pocit z toho stromečku...
Pomoc s určením Broskvoně, 7.8.2019 Obsahuje fotku
..
Pomoc s určením Broskvoně, 7.8.2019 Obsahuje fotku
.
Pomoc s určením Broskvoně, 7.8.2019 Obsahuje fotku
...
Pomoc s určením Broskvoně, 7.8.2019 Obsahuje fotku
Dobry vecer, chtel jsem Vas poprosit jestli byste mi nepomohli s identifikaci Broskvone... abych to uvedl na spravnou miru... kupoval jsem Broskvon Saturn na podnozi Montclar... jedna se o placatou Broskev... vysazena 11/2015 - vloni mela... celý příspěvek >
Hraboši v bramborách a na paprice atd, 23.7.2019
vůbec jste mě nepotěšili... ale jsou horší věci... pastičky objednány a snad brzy dorazí... vzal jsem pro jistotu dvě... budu když tak informovat...
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika